Bitburger Drive
Bitburger Drive
Bitburger Drive
% alk. 0.0
4102430315504addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Bitburger Braugruppe GmbH.
Piwo bezalkoholowe pomyślane z myślą o kierowcach. Warzone według niemieckiego prawa czystości. Pozwala cieszyć się smakiem klasycznego Bitburgera, a następnie bez obaw wsiąść za kółko.
Dodał: Barcelonismo - 2017-11-22 10:52:57

oceny Oceny

Użytkownicy 5,5 / ilość: 8
Goście 7,33 / ilość: 3
średnia6 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2019-03-20 18:23:25
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty charakterystyczne dla piw bezalkoholowych, czyli landrynkowe i ryżowe klimaty, podbudowa słodowa. W smaku to samo, dominuje landrynka, połączona z ryżem, za czym osobiście nie przepadam, goryczka iluzoryczna, słaba kontra kwaskowa, generalnie słodowość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel fajny, bo unikalny tylko dla tego piwa, etykieta w białej kolorystyce ze złotymi i czerwonymi wstawkami, elegancko wykonana graficznie. Warka 19.12.2019. Niczym specjalnym nie wyróżniające się bezalkoholowe piwo od naszych zachodnich sąsiadów, dobra opcja dla kierowców, jednak mi przeszkadza ta landryna i wyraźnie wyczuwalny ryżowy akcent... Piłem o wiele lepsze piwa bezalkoholowe, których notabene nie jestem fanem. Bitburger Drive dostaje ode mnie 4.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.