Birbant Sensei
Birbant Sensei
Birbant Sensei
% alk. 6.0
Blg 15.5
IBU 3/6
5903240620784addbarcode

Dodał: matmul - 2020-06-02 08:50:03

oceny Oceny

Użytkownicy 7,14 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,14 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2020-07-12 17:59:17
Birbant Sensei (Sorachi Ace Hazy IPA)_30.05.2021

Nie wygląda to pięknie, ciemnopomarańczowy kolor, bardzo zamglone. Aromat średnio intensywny, kolendra, przejrzałe owoce tropikalne. W smaku rześkie, dominują słodkie owoce tropikalne, ciało średnie, gładkie, goryczka zalegająca.
Piwo sprawia wrażenie utlenionego.
awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2020-07-05 15:14:58
Najsłabszym elementem Sensei jest wygląd.Piwo jest błotniste,o barwie brudnego piasku na plaży.Fusiaste z małą,ale dość drobną,białą pianą.Wygląd niespecjalnie zachęca do dalszej degustacji.W aromacie paleta zapachów.Dominują tropikalne,mocno słodkie owoce,w tle cytrusy i lekka pomarańcza.Nie uniknę też skojarzeń z naftą.Całość dość fajnie skomponowana.Smak przynosi nade wszystko uderzenie goryczki.Tu jest chyba większa niż pisane 3/6.Dosyć zalegająca,łodygowa.Jest wyraźnie dominująca.Piwo ma lekko kwaskowy posmak.Dominują owoce tropikalne ale tu pojawia się też pomarańcz i kolendra.Wysycenie średnie,nieźle pijalne.Piwa gładkie,pełne i doskonale pasuje na upalne dni.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-05-31 18:36:14
Aromat nieintensywny. Gdzieś w tle skórka pomarańczowa, ale to tyle. Słabo. Piana niska, drobnopęcherzykowa. Barwa ciemnożółta, wpadająca w pomarańcz. Bardzo mętne. Wygląda trochę przyciężkawo, ale mimo wszystko fajnie. Po przelaniu do szkła aromat dalej bardzo słaby. Lekka słodowość i takie przejrzałe cytrusy. To tyle. No piwo do bólu nijakie. Wysycenie średnie. Sporo słodowości. Piwo sprawia wrażenie utlenionego. Owocowość jakaś taka dziwna, w typie cytrusów, ale w taki nieprzyjemny przejrzały sposób. Jest lekki smaczek skóki pomarańczy. Kolendra? Niestety nie czuje jej. Jest lekka słodycz. Jest też lekka kwaśność, niewiadomo skąd. Goryczka średnia, w stronę niskiej. Piwo sprawia wrażenie ciężkiego, przez co pijalność dość słaba. Ciało dość dobre. Piwo jest nawet gładkie. Kolejna puszka z Birbanta i kolejne naprawdę średnie piwo.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 7 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-05-31 12:23:01
Barwa zmętniona pomarańczowa. Piana biała , drobna , trwała i zostawia ładny lacing. W aromacie czuć chmiel , takie egzotyczne nuty jak ja to mówię , piłem kiedyś piwa na tym chmielu i pachniały podobnie. Choć kokosa jak dla mnie tu nie ma. Jaśmin , kwiatowy , kolendra również wyczuwalna. Nie jest hazy w aromacie , ale jako połączenie Witbiera i Ipy jak najbardziej. Skórka pomarańczy również wyczuwalna , nie jakoś mocno ale jest. W smaku dalej nie ma hazy , jest rześkie , dalej jest kolendra , skórka pomarańczy , fajna goryczka , niski gaz , wytrawnie. Jak dla mnie fajne połączenie Witbiera i Ipy , dołączony chmiel Sorachi który niestety nie dał kokosa , gdyby nie napis hazy na puszce dałbym 8 z minusem. A tak muszę obniżyć , z tej 4 to chyba najlepiej wyszła ta puszka. 7 z plusem jak dla mnie. Warka do 30.05.2021
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.