Birbant Seahorse
Birbant Seahorse
Birbant Seahorse
% alk. 7.6
Blg 19.1
5903240620920addbarcode
ulubione: 3

Uwarzone przez Browar Birbant.
Dodał: JP2137 - 2020-10-06 10:09:17

oceny Oceny

Użytkownicy 6,71 / ilość: 17
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,71 / ilość: 17

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
GENzo
starstarstarstarstar

2021-01-03 10:59:18
Za taką cenę ,powinno się wymagać zdecydowanie więcej od tego piwa. Jest to zwyczajna IPA, a na dodatek nie czuć kompletnie kokosowych nut z chmielu sabro.
Z zewnątrz Birbant się postarał , wewnątrz już niekoniecznie...
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Wojt-Wydr
starstarstarstarstar

2020-12-23 10:09:54
Wali weizenem czy innym lagerem. Ja nie po to wydaję 14 zł żeby pić takie badziewie. Po kilku łykach wylądowało w zlewie.
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 1 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-10-29 23:14:15
Barwa zmętnione przygaszone złoto. Piana biała , drobna , trwała i zostawia ładny lacing. Nie wygląda zupełnie na Juicy to piwo. W aromacie też nietypowo. Jest zarówno chmiel jak i mocna słodowość wyczuwalna. Standardowo cytrusy , żywica , tropiki , choć nie czuję kokosa z Sabro niestety. Nie jest to bomba intensywnego aromatu niestety. Nieźle ale spodziewałem się czegoś więcej. Za mało soczysty ten aromat zdecydowanie. W smaku dobrze ukryte alko. Gaz przeciętny , goryczka niska ale coś czuć chociaż. W miarę pełne , lekko słodkie , niby czuć tropiki , żywicę ale zostawia taki specyficzny posmak. Może to ten zestaw drożdży to robi. Piwo gładkie , sesyjne , smaczne. Ale nie czuć kokosa z Sabro. Soczystość w miarę jest , choć spodziewałem się czegoś więcej po tym piwie. Mocne 6 na 10 ale nic więcej. Warka do 29.09.2021
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2020-10-23 00:00:55
Szału ni ma.
W aromacie popcorn, kukurydza, troszkę cytrusy i jak ktoś niżej wspomniał - rzeczywiście taki bananowo weizenowy, pszenny sznyt. Dodatek pszenicy i blend drożdży zrobił swoje.

Piwo jak na dzisiejsze standardy wygląda dziwnie. Idealnie klarowne, złociste, w ciemno powiedziałbym że to pils, lager, klasyczna IPA a na pewno nie Double DDH IPA. Piana średnio obfita, biała, szybko opadająca i niespecjalnie zdobiąca szkło.

Piwo dość treściwe, gładkie, praktycznie płaskie i pozbawione nasycenia dwutlenkiem węgla. W smaku - chmielowe, ale nie jest to soczek a raczej coś na wzór West Coast IPA. Średnio intensywna goryczka, cytrusy, grejpfrut.

Jako West Coast IPA to piwo się broni, ale jako Sabro & Enigma JUICY DOUBLE IPA absolutnie. Za mało soczyste, za mało owocowe, no i z wyglądu też ani to Juicy ani Hazy, a klarowne i jasne jak na West Coast'a przystało.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.