Birbant Hono Lulu
Birbant Hono Lulu
Birbant Hono Lulu
% alk. 10.0
Blg 24.5
5903240620678addbarcode

Uwarzone przez Browar Birbant.
Mówią, że Mikołaj pracuje cały rok, ale to już stare dzieje. W tym roku nasz koleżka postanowił wziąć urlop i wyjechać na hawajską wyspę. Nie martwcie się jednak, nie zapomniał o Was. Na jego zlecenie uwarzyliśmy tym razem coś specjalnego - Quadrupel Hazy IPA, które dzięki swym właściwościom uzdrawia i relaksuje... Po prostu wypij i Hono Lulu.
Polecana temperatura serwowania to 10-14°C.
Dodał: Barcelonismo - 2019-11-16 11:43:57

oceny Oceny

Użytkownicy 7,67 / ilość: 9
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,67 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2022-02-28 07:31:21
Piana w kolorze écru, obfita, drobnopęcherzykowa ora z mniejszą średnich. Utrzymująca się. Bardzo ładny lacing. Barwa miodowo-herbaciana. W aromacie duża dawka owoców. Wyczuwalne toffi. W smaku wyraziste, głębokie i treściwe. Gęste w swej fakturze. Czuć moc 10%. Są owoce suszone. Odpowiednia goryczka w akcencie suszonych owoców. Czuć delikatny miód i lekkie toffi. Piwo słodkie, lecz jak wspomniałem na odpowiedniej goryczce. IBU w granicach 50.
Wysycenie: niskie
Warka do: 31.10.2022
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-01-06 21:06:49
W aromacie toffi. Mamy też suszone owoce. Piana dość niska, drobnopęcherzykowa. Piwo jest ciemnożółte, wpadające w jasny bursztyn. Jest hazy. Tak jak z butelki aromat kojarzył mi się z Barley Wine, tak w szkle nuty aromatyczne wpadają w utlenioną Triple IPA. Są nuty herbaciane i landrynkowość. Wysycenie dość wysokie i spodziewałem się niższego. Fajne ciało. Piwo jest gęste i kremowe. No w smaku są suszone owoce. Głównie śliwki i rodzynki. Jest lekki alkohol. Piwo jest bardzo rozgrzewające. Są też miodowe klimaty. Piwo jest oczywiście wyraźnie słodkie i co ciekawe nawet lekko wyklejające. Jest fajnie zaznaczona goryczka, taka w żywicznym klimacie. Próba zrobienia z IPA Barley Wine, jest to całkiem udana próba.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.