Birbant & Funky Fluid Passion For Pink
Birbant & Funky Fluid Passion For Pink
Birbant & Funky Fluid Passion For Pink
% alk. 4.6
Blg 12.0
5907772092507addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone w kooperacji przez Browar Birbant i Browar Funky Fluid.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki pszenne, płatki owsiane, różowa gujawa, marakuja, chmiel (Citra, Monroe, Chinook), drożdże London Fog.
Dodał: Barcelonismo - 2020-06-18 12:42:03

oceny Oceny

Użytkownicy 7,9 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,9/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-09-17 19:08:07
No marakuja na pierwszym planie. A na drugim gujawa, taka delikatna tropikalna nutka. No fajnie. Piana dość niska, drobnopęcherzykowa. Żółte, hazy, soczyste. Czyli klasyka. Po przelaniu do szkła dalej głównie ta delikatna różowa gujawa. Jestem w szoku, że tak przebiła marakuję. Wysycenie niskie. Piwo jest takie jakby puszyste. Fajnie gładkie, ale mimo to ciało jest średnie. Czuć, że to nie jest IPA a właśnie APA. Brakuje tej konkretnej podbudowy słodowej. Jest dość fajna owocowość. Marakuja wraz z gujawa nachodzą się na siebie, ale co ciekawe ostatnie słowo to gujawa. Piwo takie \"session\". Piwo jest dość słodkie i w dodatku goryczka bardzo skąpa, co daje efekt, że piwo jest mdłe. Nie jest soczkowe. Trochę niska pijalność, jak na tak lekkie piwo. Brakuje mi kwaśności marakuji, skoro już nie ma goryczki, dla zbicia tej słodyczy. Dobre, ale troszkę niepodrasowane piwo.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-07-09 22:34:50
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu wyraźne nuty cytrusowe, owocowe aromaty, czuć marakuję, porządne chmielenie, lekka żywica oraz ziołowość. W smaku cytrusy dają o sobie znać, owoce z marakują na pierwszym planie również, goryczka całkiem zalegającą o profilu ziołowym, przyjemna kontra kwaskowa, sporo ciała, gładka faktura, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej gdyż chyba tylko taka występuje, puszka w ciekawej kolorystyce, ładnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 09.06.2021. Fajna Hazy APA o podłożu cytrusowym z dodatkiem egzotycznego owoca, ale bez efektu wow. Orzeźwiający i smaczny wyrób, lecz w mojej opinii wart maksymalnie 7 z plusem, udana kooperacja.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2020-07-08 18:46:35
Sztos,bez dwóch zdań sztos!Połączenie świetnych chmielów z oryginalnymi dodatkami dało niesamowity efekt.Piana biała,gęsta,puszysta. Opada powoli z piękną koronka w szkle.Barwa piaskowa.Opalizujące co dopełnia perfekcję wyglądu.W aromacie mocno cytrusowy z wyraźnym wpływem dodatków.Różowa gujawa i marakuja wzbogacają mocno wytrawny charakter piwa.Smak równie gładki,nienachalny.Troszkę grejpfrutowy,iglasty.Sporo limonki,skórki cytrynowej co daje świetny orzeźwiający smak.Birbant,Funky Fluid daje połączenie sztos!!!
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010