zamknij Zostań patronem na patronite
Birbant & AleBrowar Kiss The Beast Vol 2
Birbant & AleBrowar Kiss The Beast Vol 2
Birbant & AleBrowar Kiss The Beast Vol 2
% alk. 8.5
IBU 200
5903240620159addbarcode
ulubione: 11


Drugie podejście kooperacyjne browarów Birbant i AleBrowar do piwa Kiss The Beast - tym razem w stylu Ultra India Pale Ale.
Dodał: SaintBase - 2017-02-24 16:31:53

oceny Oceny

Użytkownicy 8,11 / ilość: 35
Goście 8,54 / ilość: 13
średnia 8,23/10 / ilość: 48

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
starstarstarstarstar

2019-02-10 22:11:43
Barwa mocno herbaciana , zmętniona. Piana lekko przybrudzona biel. Jest trwała i zostawia ładny lacing. W aromacie jest klasycznie dla IPA. Jest karmel , żywica , czuć chmiel choć myślałem że będzie bardziej intensywnie i mocniej dawać chmielem. Co nie zmienia faktu że ładny aromat choć wolałbym bardziej intensywny. Może taka warka jest. W smaku czuć goryczkę choć myślałem że będzie bardziej. Pewnie już jestem przyzwyczajony i nie robi to takiego wrażenia .Czuć że jest ponad 19 Blg ale nie czuć alko w tym piwie. Gaz jest na niskim poziomie. Piwo jest wytrawne , smakuje mi choć cały czas myślę po opiniach innych osób że trafiłem za słabszą warkę .To co dostałem jest dobre choć mogło by być bardziej intensywne. Warka do 05.08.2019
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar

2018-12-28 21:31:39
Kolor bursztynowy, wpadający w miedziany. Piana écru, początkowo obfita z drobnych i średnich pęcherzyków, opadła zostawiając ślad na szkle.
Aromat intensywny, chmielowy. Nuty owoców tropiku, białych, cytrusów, żywiczno-sosnowych i lekko alkoholowa dosładzana karmelkowym akcentem od-słodowym.
Smak wytrawny, początkowo karmelkowo-biszkoptowy. Po chwili zakrywa go solidna goryczka w szlachetnym stylu: cytrusowo-grejpfrutowo-iglasto-żywiczna. Chmiele na szczęście tylko na krótko zalegają. Alkohol ujawnia się poprzez lekkie rozgrzewanie. Sporą pijalność poprawia wysokie wysycenie.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 10 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2018-12-25 10:32:32
Oko: herbaciany mocny. Mega piana ecru, gęsta, dość trwała, zostawia bardzo mocny ślad na szkle.
Nos: z butelki średniointensywny aromat: nuty leśne, owoce cytrusowe, minimalnie tropikalne, plus solidna podstawa słodowa. Ze szkła szersze spektrum, ładnie się mieszają różne owoce, nuty leśne i owoce leśne lekko dominują, a do tego karmel i inne słodowe akcenty.
Smak: wytrawne z mocną goryczką, gładkie. Podstawa słodowa początkowo walczy o kubki smakowe, ale natychmiast masakrowane przez chmiele, które jeńców nie biorą. Goryczka bardzo mocna, dość krótka, nie zalega, znakomita aromatycznie. Do końca jeszcze podstawa słodowa próbuje walczyć, jeszcze na finiszu dodaje owocowemu charakterowi nieco słodyczy. Wysoka pijalność, wysycenie niskie. Alkohol dobrze ukryty, po kilku łykach bardzo delikatnie go czuć, ale jest przyjemny.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Fester
starstarstarstarstar

2018-07-18 11:54:03
Piana rewelacyjna, gęsta trwała, pozostawiająca ładną koronkę piwną na szkle. W aromacie intensywnie słodowo-chmielowe. W smaku goryczka początkowo masakruje kubki smakowe. Po początkowym szoku dla kubków smakowych do głosu dochodzi odchmielowa soczystość i owocowość, której niestety brakuje wielu piwom na polskim rynku w innym stylu mianowicie w stylu NEIPA. Goryczka jest długa, zalegająca ale ewidentnie szlachetna. Rewelacyjne piwo.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 9, wygląd: 10 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010