BiesCzadowe Malinowe (dawniej BiesCzadowe Dzika Malina)
BiesCzadowe Malinowe (dawniej BiesCzadowe Dzika Malina)
BiesCzadowe Malinowe (dawniej BiesCzadowe Dzika Malina)
% alk. 5.2
Blg 12.0
5904730014892addbarcode
ulubione: 1

Piwo o smaku malinowym uwarzone na zlecenie rzeszowskiej hurtowni Świat Piw przez Browary Regionalne Wąsosz. Najprawdopodobniej jest to dokładnie to samo piwo co Wąsosz Malinowe. Świadczyć o tym mogą identyczne parametry i skład piwa. BiesCzadowe to marka piw regionalnych dostępnych wyłącznie na Podkarpaciu. Można je znaleźć w większości bieszczadzkich sklepów i lokali, a także w wybranych supermarketach na terenie województwa podkarpackiego. BiesCzadowe Dzika Malina zostało wprowadzone do sprzedaży w 2016 roku.

Piwo pasteryzowane, niefiltrowane
Składniki: woda, słód pilzneński, słód karmelowy, chmiel, drożdże, syrop z malin (50% sok z malin tłoczony na zimno, 50% cukier), naturalny aromat malinowy
Może zawierać cząstki owoców.
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: piwosz92 - 2016-08-01 10:57:11

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 8
Goście 7,17 / ilość: 6
średnia6,79 / ilość: 14

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-12-09 20:46:49
Piana biała z elementami różu, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza różowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu oczywiście nuty malinowe, słodkie klimaty, mało piwnych aromatów, lekka podbudowa słodowa. W smaku również malina i długo, długo nic, goryczka iluzoryczna, brak kontry kwaskowej, słodowe posmaki, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta nowa, w beżowej kolorystyce, udanie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 13.04.2019. Jeśli jest to po prostu Wąsosz malinowy, to nie ma co się tutaj rozpisywać. Piwo z dodatkiem soku malinowego nigdy nie będzie moim ulubionym wyrobem, dlatego też mogę zaproponować maksymalnie 5. Na plus brak chemicznych akcentów, na minus malinowa niczym nie skontrowana słodycz i generalnie mdły posmak.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.