BeerLab Discoveries Pumpkin Ale
BeerLab Discoveries Pumpkin Ale
BeerLab Discoveries Pumpkin Ale
% alk. 5.2
Blg 15.0
5906395497300addbarcode

Nowe piwo od BeerLab z serii Discoveries
Skład: woda, słody: pale ale, cookie, czekoladowy jasny, pieczona dynia, cukier trzcinowy, chmiel, skórka słodkiej pomarańczy, imbir, cynamon, goździki, drożdże.
Piwowarzy: Tobiasz Jagiełło, Remigiusz Gładecki
Dodał: piwolog - 2019-01-19 09:02:29

oceny Oceny

Użytkownicy 5,25 / ilość: 8
Goście 5,5 / ilość: 2
średnia5,3 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2019-03-20 23:24:51
Wygląd: kolor miedziany, mętne, piana taka se, niezbyt trwała, lacing żaden
Zapach: dziwny, jest tu coś niepokojącego, taka nuta kanalizacyjno-metaliczna, jak z Głubczyc lub Raciborza, poza tym karmel, trochę czerwonych owoców
Smak: Piwo słodkawe choć wodniste, jest tu taka słodkość, którą mogła wnieść pieczona dynia, ale skórka pomarańczy, imbir, cynamon, goździki? No way. Tak jak w zapachu ich nie było czuć, tak i w smaku. Nie czuć, że to 15 Plato odfermentowane do 5%, ale przede wszystkim nie czuć tych dodatków, a dynia na granicy autosugestii, czuć jakąś bliżej niezidentyfikowaną przyprawowość/ziołowość, ale głównie to karmel.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 3, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2019-03-12 21:46:36
Piana biała, z elementami beżu, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty goździkowe, imbirowe akcenty, przyprawy korzenne, cynamon, generalnie pachnie jak piwo świąteczne z odpowiednią zaprawą. W smaku podobne odczucia, dynia jedynie subtelnie zaznacza się na podniebieniu, a rządzi karmel, goździki i cynamon, goryczka iluzoryczna, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru BeerLab, etykieta w pomarańczowej kolorystyce, solidnie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 04.09.2019. Pumpkin Ale w którym dynia gra zdecydowanie drugą rolę, na pierwszym planie aromaty przypraw, spora wodnistość, niska treściwość. Nie jest to złe piwo, ale brakuje mu polotu i większej obecności tytularnej dyni. Ode mnie tym razem 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar
2019-02-05 16:19:42
Potwierdzam. Nie czuć dużo z wymieniowych składników. Dużym plusem jest pijalność. Generalnie łagodne w smaku i bardzo szybko można wypić. Mam mieszane uczucia,bo spodziewałem się więcej po składzie,ale nie jest też źle.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
piwolog
moderatorstarstarstarstarstar
2019-01-19 08:34:15
Kolor, wody ze szmaty do podłogi, nie zachęca do konsumpcji. W smaku jak i zapachu nie można uchwycić połowy składników wymienionych na etykiecie. Dość pijalne. W miarę ogrzewania zyskuje, pojawia się coraz bogatszy aromat, jednak nie warte swojej ceny. Piwo na raz - można spróbować i zapomnieć.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.