Beer Star
Beer Star
Beer Star
% alk. 4.7
Blg 11.0
brak koduaddbarcode

Beer Star to niemieckie piwo najwyższej jakości, z przyjemną chmielową goryczką oraz zrównoważonym, charakterystycznym świeżym smakiem.
Dodał: tomucho77 - 2017-01-30 23:18:27

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia5 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-04-21 23:23:38
Piana brzydka, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, lacing praktycznie zerowy, na powierzchni unoszą się małe wysepki. Barwa jaśniejsza słomkowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione. W zapachu nuty słodowe, landrynkowe aromaty, zbożowe i kukurydziane akcenty. W smaku słodkie, goryczka doprawdy nieznaczna, landrynka gdzieś daleko w tle, słaba kontra kwaskowa, zbożowość wyraźna, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, więc nie ocenię kapsla ani etykiety, puszka bardzo prosta, graficznie bez fajerwerków. Warka 05.08.2017. Słodki, mało orzeźwiający pilsener, zdecydowanie wbrew temu co mówi nazwa nie jest to gwiazda wśród piw. Przeciętność bez większych wad i zalet. 5 z plusem powinno być więc odpowiednią oceną, na coś więcej tutaj po prostu brakuje...
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.