Beer Bros Dżentelmenels
Beer Bros Dżentelmenels
Beer Bros Dżentelmenels
% alk. 11.0
Blg 23.9
5906660365341addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Beer Bros.
Piwo w stylu Quadrupel.
Skład: słody ( Pilzneński, Melanoidynowy, Pszeniczny wędzony, Abbey, Pale Ale, Wiedeński, Monachijski, Special W, Orkiszowy), drożdże (Safale US-05, Safale T-58, Saflager W 34/70).
Ponadto dodano 43 gatunki chmielu.
Dodał: Barcelonismo - 2018-03-08 06:43:25

oceny Oceny

Użytkownicy 8,5 / ilość: 2
Goście 6 / ilość: 1
średnia7,67 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-06-09 22:14:02
Piana bardziej beżowa niż biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach. Barwa ciemniejsza brunatna, nieprzejrzyste i nieklarowne, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu wyczuwalne przede wszystkim nuty karmelowe oraz suszone owoce, gruszki, śliwki i jabłka, ponadto doza wytrawnych winnych akcentów, lekka zbożowość i drożdżowość, solidna podbudowa słodowa. W smaku słodkie, wytrawne z nieznaczną kontrą kwaskową, świetnie zamaskowany alkohol, w ogóle nie czuć tych 11% i o dziwo piwo wcale nie rozgrzewa przełyku, suszone owoce nadal obecne, goryczka znikoma, adekwatna do stylu, moc słodowości, gęsta faktura, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta również w biało-czarnej kołorystyce, nie zwracająca uwagi na półce sklepowej, oszczędnie opisana. Warka 01.06.2018. Poleżakowałem ponad pół roku i otworzyłem parę dni po terminie przydatności. Generalnie spodziewałem się quadrupla z naciskiem na belgijską przyprawowość, a dostałem praktycznie rzecz biorąc American Barleywinea. Piwo jest oleiste, słodkie, wytrawne i zdradliwie wysoce pijalne. Nie wiem po co ta zabawa w 43 gatunki chmielu, 2 w zupełności by wystarczyły. Udany wypust Beer Brosa, polecam chwilę potrzymać. Dla fanów Barleya jak najbardziej, natomiast dla amatorów belgijskiego złożonego stylu jakim jest quadrupel może niekoniecznie. Do powolnej degustacji nawet w ciepły letni wieczór będzie jak znalazł. Zasłużona 8 ode mnie i obecność na liście piw ulubionych.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.