Bearnard Pils Pasteryzowany
Bearnard Pils Pasteryzowany
Bearnard Pils Pasteryzowany

Piwo jasne pełne. Kombinacja zastosowanych rodzajów chmielu (kilku odmian goryczkowego i aromatycznego) sprawia, że piwo ma delikatny, ale zdecydowany smak. Posiada złoty, klarowny kolor i ładną, wysoką pianę, która niestety szybko znika, pękając grubymi bąbelkami. Osiada do dziurawego kożuszka. W zapachu słodycz na pierwszym planie, potem nuty słodowo-chmielowe. W smaku też przebija się słodycz, ale zaraz potem ratuje wszystko dosyć mocna chmielowa goryczka. Wysycenie średnio-wysokie.
Dodał: prodwin - 2015-07-30 10:59:48

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 8,5 / ilość: 2
średnia7,67 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar
2021-04-02 21:59:46
Interesujące, że pod \"torbą\" jest butelka bez nawet śladowej etykiety, do tego kapsel czarny golas - myślę, że ktoś mógłby sprawić psikusa, częstując kogoś tym piwek jako domowym. Ciekawe więc, czy ów \"domowy piwowar\": miałby powód do dumy.

Wygląd - kolor jasnego złota, spore wysycenie, klarowne, piana niska i szybko opadająca (jest lacing w szczątkowej formie). Aromat - trochę zboża i słodu, nieco landrynek i zielonych jabłek - niby przyjemny, ale nie w stylu. Smak - wrażenie pełności, wynikające między innymi z diacetylu, do tego dość solidna goryczka, trochę słodu - pije się szybko.

Reasumując - jako wyrób domowego piwowara, bo ponoć lagery czy pilsy są najtrudniejsze, na niewielki plus; na plus też diacetyl (bo lubię czeskie lagery) i zaznaczony chmiel; na minus zielone jabłka i też diacetyl (jeśli oceniać je jako pils niemiecki); piłem kiedyś piwo z browaru Czarny Kot, nie pamiętam które, i nie zachwyciło; teraz jest trochę lepiej, więc spróbuję inne z browaru, bo są od niedawna w moim głównym piwnym sklepie, w cenie 4-5 zł.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 4, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.