Bastion Ogień & Chmiel Oatmeal Stout
Bastion Ogień & Chmiel Oatmeal Stout
Bastion Ogień & Chmiel Oatmeal Stout
% alk. 5.3
Blg 14.0
brak koduaddbarcode

Piwo uwarzone przez Browarnię Bastion z miejscowości Blizne Łaszczyńskiego (powiat warszawski zachodni, województwo mazowieckie).

Piwo ciemne, pasteryzowane, niefiltrowane
Składniki: woda, słód jęczmienny (pilzneński, monachijski, czekoladowy), płatki owsiane, chmiel marynka, drożdże piwowarskie
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: Piwosz92 - 2018-08-14 11:20:18

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-09-02 08:03:32
Piana praktycznie żadna, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostaje już pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu eleganckie palone nuty, wędzone klimaty, kawa i czekolada na drugim planie, lekki karmel, podbudowa słodowa. W smaku świetne palone akcenty, gładka tekstura, efekt wędzonki nieco wodniste, goryczka adekwatna do stylu, niezła kontra kwaskowa, kawa i czekolada na drugim planie, wysycenie na dość niskim poziomie, trochę karmelu. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w ciemnej kolorystyce, świetnie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana 12.10.2018. Bardzo przyjemny, palony stout, posiadający świetne aromaty, wędzonka, paloność, drzewność, beczkowość itp... Mocna 7 z plusem ode mnie, dobre rozpoczęcie przygody z browarem Bastion, z chęcią spróbuję kolejne ich wyroby a Oatmeal Stouta mogę z czystym sumieniem polecić.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.