Baltika 9 Krzepkie
Baltika 9 Krzepkie
Baltika 9 Krzepkie
% alk. 8.0
Blg 16.5
4600682009450addbarcode
ulubione: 1

Mocne piwo dolnej fermentacji, o barwie jasno słomkowej. Początkowo dość obfita piana, znika bez śladu. Zapach łagodny, lekko słodkawy. W smaku trochę słodu i chmielowa goryczka, wyczuwalny alkohol. Słabo nagazowane.
Dodał: pawel836 - 2013-04-14 15:07:00

oceny Oceny

Użytkownicy 5,35 / ilość: 17
Goście 6,8 / ilość: 10
średnia5,89 / ilość: 27

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
IKT1989
starstarstar
2019-11-09 06:58:39
Są mocarze na polskim rynku oj...smaku ziero, zapachu ziero kopa och dają!! A tu proszę kosztuje piwo za wschodniej granicy i jestem bardzo zadowolony da się wypić i jest smak DUŻY PLUS i daje o sobie znać!
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2019-05-24 18:29:32
Trochę kopie puszka litrowa
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
2019-04-29 11:07:35
Barwa złota , klarowna. Piana biała , trwała i zostawia ładną powłokę. Niezły lacing zostawia na szkle.W aromacie mokry karton , słodycz i alko , gdy się wącha pierwszy raz to odrzuca na kilometr. Typowy strong lager , niezbyt przyjemny aromat. Trochę miodowy , po jakimś czasie to wywietrzało i wtedy było lepiej. W smaku jest srogo , wysokie nagazowanie , niska goryczka i czuć alko. Niestety strong lager pełną gębą , niezbyt przyjemnie się to pije. Da się wypić ale takie piwa nie są dla mnie. Ogólnie niezbyt polecam chyba że ktoś lubi takie piwa. Warka do 24.09.19.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 7 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-05-24 07:39:30
Barwa jasno-złota, idealnie klarowna.Piana śnieżno-biała, z drobnymi i średnimi pęcherzykami.Po nalaniu wysoka na około 2 centymetry.W błyskawicznym tempie opada i zostaje tylko cienka obwódka z drobną nierównomierną i porwaną warstewką na środku.Piana nie pozostawia żadnych śladów na szkle.Posiada dość głęboki, głównie słodowy aromat.Wyczuć w nim można delikatną woń alkoholową i łagodny powiew chmielu.Wszystko jednak skutecznie maskuje mocny zapach słodu.W smaku najpierw pojawia się słodkość, która przechodzi w solidną bazę słodową.Następnie ukazuje się umiarkowana i krótka goryczka, którą szybko zastępuje lekki posmak alkoholowy, który czuć na języku oraz podczas przełykania przez solidne rozgrzewanie.Wysycenie średnie.Cóż, ciekawe piwo.Nie jest łatwo je wypić, bo alkohol jest mocno obecny w smaku.Jednak tak chyba miało być bo to w końcu kriepkoje z 8%.Ogólnie rzadko zdarza mi się natrafić na zwykłe piwo z takim woltażem i takiej klasy oczywiście.Najbardziej myląca jest jasna barwa, która nie zdradza wgl., że mamy doczyniena z czymś mocnym, ale cóż barwa lagerowa no bo piwo to w końcu lager, taki napis widnieje na etykiecie.Warto spróbować moim zdaniem,.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.