Baca Mocny
Baca Mocny
Baca Mocny
% alk. 6.0
5907804871315addbarcode
ulubione: 8

Z górskich legend i bystrej wody wyczarowany. Wyrazisty i konkretny, szarmancki i charakterny – jak to góral! Świetny towarzysz biesiad – cudnie pragnienie ugasi i do wesołości ogólnej się przyczyni. Baca Mocny piwo pełną gębą i z góralską duszą. Sakramencko dobre!
Dodał: admin - 2012-03-19 15:47:00

oceny Oceny

Użytkownicy 5,48 / ilość: 60
Goście 7,35 / ilość: 89
średnia6,6 / ilość: 149

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
zgnojec666
starstar

2023-07-29 19:26:39
Piszne piwko - smakuje jak woda z Morskiego oka z dodatkiem wódki, co zaskakuje przy tak niewielkim woltażu. Po dwóch łykach idzie się przyzwyczaić. Dobry stosunek ceny do jakości.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Wonskjii
starstarstarstar

2023-06-23 18:06:04
Bacę znałem od dawna, jednak nie próbowałem, bo jak zauważyłem napis MOCNY i zawartość alkoholu 6%, to zdechłem ze śmiechu jak stara prostytutka na widok 8-centymetrowego penisa, choć dla mnie 8 cm to i tak dużo i stwierdziłem, że jak dla naszych rodzimych górali 6% znaczy mocny, to oni chyba nie mają siusiaków, bo im odpadły od picia redsów, czy innych wynalazków, bo wiadomo, kto piwo bezalkoholowe wypije, ten się stanie babą i mu siusiak zgnije. Taką moc, to ja sobie mogę wsadzić wraz z tą butelką w mojego obwarzana i nawet nie poczuję nic. Z braku nowych piw klasy premium, postanowiłem walnąć butelkę na hejnał po całym dniu sprzątania psich odchodów u sąsiada. Cena 2.40 za butelkę, przystępna jeśli chodzi o woltaż, żubr tyle samo % a 50 gr droższy, a 50 gr to majątek dla mnie. Etykieta inna niż tutaj na zdjęciu, nie ma starego zramolałego górala, któremu z oczu patrzy tak, jak pewnym panom z pejsami i dużymi, garbatymi nosami, tylko jest teraz młody, jurny, umięśniony przystojniak z zarostem i w rozpiętej koszuli, nie powiem, ciacho z niego, siedziałbym jak na czereśni, raz w kichę to nie p***ł, a po roku się kasuje. Zapach bacy jest całkiem przyjemny, piwny i rześki. (Mówię o piwie, baca rodzaju ludzkiego pachnie syrem i to nie zawsze, bo czasem nie odróżniają barana od owcy, dlatego oscypek ma taki słony posmak) w smaku jest przystępny, delikatny jak bieszczadzkie niemowlaki, chociaż ma swoją lekką gorycz. Nagazowanie słabe, szybko bąbelki uciekają, nawet bęknąć jak świnia się nie da po tym. Etykieta jakaś taka niewyraźna, nie ma się do czego też jednak przyczepić. Niestety, nawet oje*any baca na strzała nie urywa d**y, tylko delikatnie i nieśmiało mizia ją paluszkiem. Piwo dobre, do leczenia kaca, jednak ciężki z niego łącznik z bytami wyższymi, nie wysyła cię od razu do niebios tak jak donner czy karpackie 9%, wypiłem, zapaliłem jakiegoś znalezionego kiepa pod schodami i poszedłem rozpalić w piecu butelkami z beczki wiśniowej. Podsumowanie: Piwo poprawne dla mnie, smak akceptowalny, zapach też, możliwości destrukcyjne jedynie po większej ilości, wjazd na banie cienki jak moje kilkunastoletnie majtki które są już tak sprane i przepierdziane na dupsku, że prześwitują niczym szyba. Jednak cena i woltaż klasyfikują to piwo jako remedium o 7 rano w niedziele po sobotnim maratonie chlania podłego bimbru ze Zbyszkiem i pieczeniu kradzionych ziemniaków z ogniska.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 4 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2023-02-18 14:52:19
Ktoś wie, gdzie można je kupić?
awatar
Gość
awatar
Gość
2023-02-18 23:26:26
Szukaj w eclerc, w Poznaniu jest, cena bodajze 2,50 plus butelka
awatar
Gość
awatar
Gość

2023-02-01 23:22:01
Mimo niskiej ceny- zupełnie nie spodziewałem się, że jednak w jakiś sposób miło mnie zaskoczy. Jest oczywiste, że do ideału dużo mu brakuje- jest jednak o niebo bardziej naturalne niż koncernowe.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.