Artezan SMores
Artezan SMores
Artezan SMores
% alk. 12.5
Blg 30.0
5904708750821addbarcode

Imperialny stout leżakowany 18 miesięcy w beczkach po bourbonie. Piwo inspirowane smore popularnym smakołykiem pochodzącym ze Stanów Zjednoczonych i Kanady.
Dodał: Shinodin - 2023-09-19 14:21:55

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2023-09-19 14:35:55
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu słodkie nuty karmelowe, wanilia, kokos, lukrecja, coś jakby syrop klonowy, orzechy, biszkopt, mało beczki przejawiającej się tylko w kokosie. W smaku oczywiście słodkie, karmelowe, ciasteczkowe, trochę maślane, gęsta i oleista faktura, dobrze zamaskowany alkohol rozgrzewający przełyk, goryczka adekwatna do stylu, brak większej kontry kwaskowej, na finiszu orzech, kokos, marshmallow, muśnięcie beczki, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Artezan, etykieta w beżowej kolorystyce, klimatycznie wykonana graficznie, lecz ubogo opisana. Warka 25.05.2025. Degustowane świeże bez krzty leżakowania. Deser w płynie zdecydowanie, nigdy nie miałem okazji spróbować s'mores, ale myślę, że to piwo przybliżyło mi jego smak. Więcej beczki po bourbonie, mniej słodyczy i byłby sztosik. Cena mocno wygórowana, jej korelację do jakości oceniam na 7 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.