Artezan One Of Each z Jabłkami, Cynamonem i Wanilią Bourbon Barrel Aged
Artezan One Of Each z Jabłkami, Cynamonem i Wanilią Bourbon Barrel Aged
Artezan One Of Each z Jabłkami, Cynamonem i Wanilią Bourbon Barrel Aged
% alk. 12.0
5904730574433addbarcode

Dodał: marti86 - 2020-04-11 16:48:13

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-04-02 19:46:14
Piana praktycznie żadna, beżowa drobnoziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu na pierwszym planie kokos, dalej szarlotka z cynamonem, kawa, czekolada, beczkowy akcent, aromat jest bardzo intensywny, porterowy, konkretny. W smaku kokos zdecydowanie zdominował podniebienie, jest to efekt bourbon ba i daje zdecydowanie dużo, dalej szarlotka czyli jabłko z cynamonem, dobrze zamaskowany alkohol jedynie delikatnie rozgrzewający przełyk, gęsta i oleista faktura, pojawia się słodki karmel, kawa i czekolada nadal obecne, dużo ciała, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Artezan, etykieta jak każda od tego browaru, dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 31.03.2021. Leżakowane ponad rok, degustowane parę dni po terminie przydatności, ułożony porter, leżak dobrze mu zrobił. Moje pierwsze spotkanie z One Of Each. Bardzo interesujący imperialny porter, głęboki i mocny palony smak. Kokos z beczki po Bourbonie jest niesamowicie intensywny, trochę trzeba się doszukiwać tego jabłka z cynamonem, które występuje na granicy autosugestii, wanilii nie wyczuwam wcale. Może pod koniec degustacji jest nieco przysłodko, ale generalnie jestem usatysfakcjonowany z leżaka. Czuć Borubona, jabłko z cynamonem subtelnie zaznaczone, degustacyjny wyrób warty 8 z małym minusikiem.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-10-17 12:21:12
Ciemne, nieprzejrzyste, piękna prezencja i głęboki smak. Wyraźnie wyczuwalny wpływ beczki. Zdecydowanie lepszy niż Samiec Alfa 2020.
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-09-21 15:13:33
Rewelacyjny!

Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.