Artezan Łapu Capu
Artezan Łapu Capu
Artezan Łapu Capu
% alk. 7.0
Blg 16.5
5904730574617addbarcode

Zbilansowane, delikatnie kwaśne i cierpkie, a jednocześnie słodkie - takie zestawienie smakowe stworzył Browar Artezan z użyciem najwyższej jakości drożdży i chmieli, przy niecodziennym dodatku soku cytrynowego prosto z Hiszpanii oraz laktozy.
Dodał: ArdianK - 2020-12-05 19:14:35

oceny Oceny

Użytkownicy 6,8 / ilość: 30
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,8 / ilość: 30

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
piotremon
starstarstarstarstar

2021-09-02 18:05:15
Złocisto-pomrańczowawe, mętne piwo. Piana biała, sycząca i raczej nietrwała.
Pachnie kwaśnie, jogurtowo, trochę jak gose lub berliner weisse, chociaż nie ma tu fermentacji mlekowej.
W smaku dość kwaśne, pojawia się smak dżemu cytrusowego (pomarańcz i cytryna) oraz drożdżowość. Jest dość lekkie w smaku, orzeźwiające. Kwaśność nie jest zbyt wysoka. Piwo jest dość smaczne, chociaż nie daje wrażenia tarty cytrynowej, na co miałem nadzieję. Z piw \"ciastowych\" lepsze jest jednak Charlotte:)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2021-07-21 20:30:28
Kolor żólto-miodowy, piana biała zbudowana z drobnych pęcherzyków - b. ładny wygląd, do tego trwała. Aromat w pierwszej chwili laktoza, ale szybko cytrynowe nuty i inne cytrusy oraz ziołowe klimaty w tle. Aromat zdominowany przez cytrynę - przyjemny. smak bardzo ciekawy. Cytryna rządzi, ale w przyjemny sposób. Wytrawne i kwaskowe jednocześnie, odpowiednio skontrowane słodyczą, aby odczucie kwaśności było na przyjemnym poziomie. Na finiszu minimalna goryczka chmielowa typu ziołowego. Generalnie ciekawy eksperyment, cytryna o charakterystycznym bukiecie aromatycznym \"zrobiła robotę\". Sporo ciała, faktura gładka, niskie wysycenie,
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 9 )
awatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar

2021-07-18 15:43:46
Kolor jasno żółty, piana drobnoziarnista szybko opada, aromat cytrusowy, w smaku przyjemny kwaskowy , czuć limonki cytryny i przyjemną goryczkę alkochol ukryt.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-07-17 19:55:11
Nie zgodzę się z opinią Szanownego Kolegi poniżej - piwo wcale nie jest mdłe, ani sztuczne. W moim odczuciu jest bardzo naturalne, cierpko-słodkie, no i ma doskonale wyczuwalną goryczkę (warka do 14.11.2011). Bardzo przypomina mi Charlotte z Nepomucena, tyle że tam były jabłka, a tu są cytryny. Bardzo fajnie wchodzi, niczym nie męczy. Całości dopełnia przyjemny cytrynowo-chmielowy aromat. Jedyne czego mogę się czepić, to aż 7% alkoholu, co dyskwalifikuje je jako pomysł na orzeźwienie w środku upalnego dnia.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.