Argus Mission Brasil Rio o Smaku Caja
Argus Mission Brasil Rio o Smaku Caja
Argus Mission Brasil Rio o Smaku Caja
% alk. 2.6
brak koduaddbarcode

Kolejny wariant smakowy piwa Argus, przygotowany dla Lidl Polska z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej FIFA 2014 w Brazylii. Tym razem jest to piwo z zaprawą o smaku Caja (owoc egzotyczny). Barwa jasno słomkowa, brak mętności. Piana po nalaniu dosyć drobna, biała, szybko zanikająca do zera. W zapachu mocna kompozycja przeróżnych egzotycznych owoców (osobiście rozpoznałem tylko ananas). W smaku podobnie, multum owoców egzotycznych, cytrusy, ananasy a w tle dosyć spora jak na tego typu piwa dawka słodowości. Słodkie i orzeźwiające.
Dodał: doktor_piwo - 2014-06-25 09:50:52

oceny Oceny

Użytkownicy 5,26 / ilość: 19
Goście 7,49 / ilość: 35
średnia6,7 / ilość: 54

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lukas85
starstarstarstarstar
2014-07-07 21:05:54
Bardziej napój piwny niż piwo, ale zimne smakuje dobrze, lepiej niż zimna cola czy fanta. W zapachu piwo przypomina jakiegoś szampana i smaku też miałem takie skojarzenie, lekki rozwodniony szampan. Nie wiem co to za owoc Caja, a w składzie tego nie ma, sama aromaty i kwasek cytrynowy. Do wypicia jak najbardziej.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2014-07-02 23:42:02
piłam, jak dla mnie dobre było :D
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-06-29 12:41:27
Barwa słomkowa, idealnie klarowna.Piana biała, wysoka na około centymetr po nalaniu.Drobne i średnie pęcherze w miarę szybko pękają i powodują szybkie dziurawienie się piany od środka.Do końca zostaje tylko wianuszek obficie zdobiący szkło.Posiada specyficzny, intensywny aromat.Są to słodko-kwaśne cytrusy z wyraźnym naciskiem na mandarynki z akcentem kwiatowym.W smaku na początku ujawnia się spora kwaskowość przechodząca w cierpkość, następnie następuje przełamanie i piwo staje się słodkie.Wysycenie dosyć wysokie.Najlepsze z tych trzech smakowych Argusów wydanych na mistrzostwa.Bardzo egzotyczne, wręcz tajemnicze w smaku.Słodko-kwaśne mandarynki z nutami kwiatowymi, to właśnie w skrócie smak tego piwa.W cenie dwóch złotych to świetna propozycja.Szkoda tylko, że jest to edycja limitowana i nie zagości na stałe w ofercie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Browariusz
starstarstarstarstar
2014-06-28 17:51:23
Dobre i orzeźwiające. Może troszkę za słodkie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 8, zapach: 5, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.