Arbor Faked Alaska
Arbor Faked Alaska
Arbor Faked Alaska
% alk. 6.0
IBU 25
0728238666095addbarcode

Pudding IPA/New England IPA uwarzone przez brytyjski Arbor Ales z Bristolu. W zasypie słód jęczmienny, pszenica oraz owies, dotatkowo laktoza, chmielone Citrą, El Dorado i Mosaic. Dystrybuowane w puszkach pintowych 568ml.
Dodał: nietzsche - 2020-02-02 09:13:45

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2020-02-01 23:01:07
Wygląd: zółcień, mega zmętnienie, śliczna piana i lacing
Zapach: aromat bardziej swojsko owocowy, jagody i pestkowce, gruszka, jest takie geranium z mosaica, wyraźne, owoce tropikalne, nieznaczne cytrusy, trochę żywic, dużo laktozy, tak a nuta tytoniowo-herbaciana jak z brytyjskiego chmielu
Smak: Po zapachu sądziłem, że ten pudding to ściema, ale w smaku już można się nań nabrać, to piwo to ewidetnie #teamsłodyczka, takie milk shake IPA, bardzo mocno nachmielone, lekko gryzące w gardło od chmielin, choć goryczka nieznaczna. W smaku jednak na pierwszym miejscu owoce tropikalne: mango, ananas, trochę słodkich cytrusów, przejrzały melon, przejrzała gruszka, brzoskwinia, tych swojskich owoców to masę można tu naliczyć, najdziwniejsza jest truskawka, która pojawia się na finiszu, jest jakieś zielsko w typie iglastym, żywice. Piwo bardzo pełne, mogące konkurować z naszymi NE DIPA. Bardzo juicy, mega gladkie, puszyste i co ważne, podobnie jak Massive Azacc bardzo ułożone. Bomba owocowa.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.