Antybrowar Hazy Baby
Antybrowar Hazy Baby
Antybrowar Hazy Baby
% alk. 5.8
Blg 13.0
5906874097373addbarcode

Nasze Hazy Baby to mgliste piwo o chmielowym aromacie i lekkiej goryczce. W połączeniu z owocem Guavy, spotęgował doznania smakowe. Jest tropikalnie, trochę gruszkowo, mętnie, wysoce pijalnie – idealne na lato i nie tylko!
Dodał: Luki1968 - 2021-12-10 10:57:20

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
kinimod
starstarstarstar
2022-10-01 23:48:07
Barwa ciepła, południowy piasek pustyni. Piwo wyraźne, kwaskowe, orzeźwiające i przyjemne. Fajna propozycja dla przełamania. APA choć nie tak bardzo amerykańska.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2021-12-14 15:59:35
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe i te z przecieru z guawy. W zapachu nuty owocowe, jest coś z tej guawy, subtelna egzotyka, ponadto żywica, mniej karmelu, podbudowa słodowa. W smaku guawa nadal obecna, piwo jest lekko kwaskowe, żywiczne, mniej karmelowe, przeciętna ilość ciała, faktura hazy, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od Antybrowaru, etykieta klimatycznie wykonana graficznie, dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 09.06.2022. Całkiem przystępna Apka, dość mocno słodowa, dodatek przecieru z guawy wyczuwalny. Brakowało mi natomiast cytrusów. Całokształt tak na 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.