Amber Żywe
Amber Żywe
Amber Żywe
% alk. 6.2
Blg 14.5
5906591000663addbarcode
ulubione: 146

Piwo Żywe z Browaru Amber jest jedynym piwem w Polsce, które posiada rekomendację międzynarodowej organizacji SLOW FOOD, promującej regionalne, smaczne i naturalne produkty.
Powstało w oparciu o najstarsze, pomorskie tradycje warzenia jęczmiennego piwa. Bez procesu pasteryzacji i bez konserwantów.
Dodał: admin - 2010-06-18 10:19:10

oceny Oceny

Użytkownicy 7,02 / ilość: 700
Goście 7,98 / ilość: 644
średnia7,48 / ilość: 1344

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Novy80
starstarstarstarstar
2024-06-11 23:56:42
Trafiłem butelkę tydzień przed końcem ważności i nie spodziewałem się wiele. Już po otwarciu zapach mnie lekko \"zniesmaczył\". jakbym otworzył taniego mózgotrzepa. Po przelaniu już o wiele lepiej. Wysoka biała piana i kolor klarowny trunku. W smaku też nie było źle. GFajerwerków wiele nie było ale jeszcze goryczkę można było odczuć
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
7 ( smak: 7, zapach: 5, wygląd: 9 )
awatar
dart
starstarstarstarstar
2024-05-27 18:39:26
Arystokrata wśród mózgotrzepów. Alkohol nie wystaje, piwo jest wyraźnie wytrawne. Żadnych chamskich nut typu syrop kukurydziany. O dziwo, na finiszu pojawia się ciekawa paloność w typie przypieczony herbatnik. Nie jest to, przynajmniej dla mnie, trunek sesyjny, pijalność taka sobie - wystarczył mi jeden bączek. Polecam jednak zdecydowanie amatorom mocniejszych i szlachetniejszych lagerów.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2024-05-25 23:00:19
Wiecie co? to piwo trzeba oceniać w funkcji jego wieku
kupiłem baz patrzenia na datę - ma jeszcze dwa tygodnie do terminu. Jest to słodka herbata w zasadzie.
Urok piw nieutrwalanych. Idealnie byłoby mieć dostęp do świeżego
awatar
Grisza44
starstarstarstarstar
2024-05-22 23:47:02
Piwerka z datą 25.06.24, bączki 0.33, kupione w żabie.
Wygląd: klarowne. Gęsta czapa piany o wyglądzie mocno spienionego szamponu bambino dla dzieci. Kolor soku jabłkowego, złoty. Piana nawet się w miarę utrzymuje, redukuje się do kożuszka i pierścienia po obwodzie. Lejsingu brak
Aromat: aromat dość intensywny. Słodowy, w stylu bułki grahamki. Na drugim planie majaczy chmiel. Trochę kwaśnawy zapaszek, w stylu zielonych jabłek. Po zamieszaniu wychodzą te zielone jabłka z jeszcze jakimś kwaskiem, którego nie mogę rozpoznać. Na pierwszym planie słodowość w stylu bułki grahamki, na drugim zielone, kwaśne jabłka, które są jednak dość intensywne. Na trzecim plany wytrawny chmiel.
Smak: wysycenie średnie, dla mnie trochę za niskie. Pełne, słodowe. Grahamka. Goryczka bardzo mało intensywna, ale jest. Piwo nie jest jakieś słodkie, dość wytrawne, mimo nienajintensywniejszej goryczki. Ta goryczka dość przyjemnie, od razu kontruje słodowość, która jest dość wysoka. Goryczka wytrawna. Słodowo-goryczkowe, tak jak napisali na etykiecie, goryczka umiarkowana. Alkoholowość jakaś jest przy przełykaniu, ale musiałem się jej doszukać. Drugi egzemplarz dość chłodny, trochę zabija doznania, ale to nie dziwne, bo sprawia że piwerko wydaje się nieco wodniste. Jak na lagera, to ta goryczka jest ok. Piwo jak najbardziej pijalne, złożone w smaku, ciekawe i nieoczywiste. Zostawia słodowo-goryczkowy posmak. Pełne, można się nim najeść...
Ogółem: udane piwo. Nie będzie moim ulubionym, za mało dla mnie goryczkowe. Pełne, o ciekawym, złożonym aromacie i smaku, chociaż uważam że zapach nie jest bez wad. Smak słodowo-goryczkowy, piwo nie jest słodkie, goryczka nie zalega, nie jest intensywna. Jest ciekawe. Delikatnie jednak alkoholowe przy przełykaniu, co jest dla mnie ewidentną wadą. Ogólnie na plus, ale nic wam nie urwie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.