Amber Harde
Amber Harde
Amber Harde
% alk. 7.2
Blg 16.9
5906591000779addbarcode
ulubione: 11
cena: 2,19 zł

Mocne piwo produkowane przez browar Amber. Trunek o jasnej, lekko mętnej bursztynowej barwie i jasno kremowej pianie. Mimo iż piwo jest mocne nad smakiem alkoholu zdecydowanie przeważa goryczka chmielu.

Składniki: woda, słód jęczmienny, jęczmień, chmiel.
Piwo jasne mocne, pasteryzowane.
Butelka zwrotna (kaucja 0,50 gr) o pojemności 500 ml.
Dodał: krzysiek.w17 - 2012-10-18 08:55:00

oceny Oceny

Użytkownicy 5,74 / ilość: 72
Goście 7,58 / ilość: 104
średnia6,82 / ilość: 176

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2023-10-23 21:39:47
Hmm, to jest trunek, którego nie pije się więcej niż 3..., ogólnie chyba najlepsze w swojej klasie, czysty skład. Piwa o takim woltażu to przeważnie tablica mendelejewa w składzie, ból głowy i żołądka, ale to wszytko jest elegancko.
awatar
Gość
awatar
Gość
2023-10-20 21:40:00
Piwo Harde, jaja twarde
awatar
anishol
starstarstarstarstar
2023-10-15 23:32:03
Zależy pod jakim względem będziemy oceniać to piwo. Na gatunek \"strong lager\" to jest top klasa. Nie zalatuje niczym i jest pijalne, alkohol ukryty. Ale jeśli będziemy oceniać to piwo jak inne... Jest nijakie i pustawe, goryczka ledwo majaczy. Plusik za to że jest all-malt. Najgorsze piwo Ambera.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
srebrek
star
2023-09-16 17:09:10
Chciałem kupić lokalne piwo będąc w Sopocie. Po wejściu do monopolowego rzuciło mi się w oczy HARDE Mocne Piwo z dopiskiem o loterii. Okazało się że jedyne dostępne sztuki są w puszce i bez loterii jednak nie zniechęciło mnie to od zakupu, szczególnie że na puszce widniała bardzo korzystna cena (3 zł). Po kilku minutach w zamrażarce przelałem piwo do pucharków, żeby spróbować tego trunku razem ze znajomymi.

Wygląd: jasny kolor, zdecydowanie niespójny z nazwą i woltażem i ezoteryczna piana, po kilku sekundach zniknęła jak moje chęci do życia po rozpoczęciu studiów.

Aromat: zapach zdecydowanie nie odzwierciedla barwy, możnaby rzec, że przypomina piwo \"mocne\", ale po przywołaniu wstrząsających wspomnień z tamtym okazem odrzuciłem to skojarzenie (aromat HARDEGO jest o niebo lepszy). W sumie delikatny, nic się nie wybija.

Smak: Delikatna goryczka próbuje się przebić przez słodowy karmel jak Korwin próbuje się przebić do sejmu, niby zapowiada się, że się uda, ale w końcu c**j z tego wychodzi. Piwo efektywnie maskuje alkohol, w który jest obficie wyposażone. 7,2% jest absolutnie niewyczuwalne, więc wchodzi jak jehowy, do mojego domu gdy mu nie pierdolne drzwiami przed nosem. Było pięknym finiszem naszej libacji na plaży.

Ogólnie, to piwo w smaku trochę ponad przeciętne, ale woltaż i cena sprawiają że jest smaczniejsze. Zapach trochę odrzuca, ale można pić nie wąchając.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 5, wygląd: 2 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.