AleBrowar Single Hop IPA Amarillo
AleBrowar Single Hop IPA Amarillo
AleBrowar Single Hop IPA Amarillo
Single Hop IPA
brak kodu


Uwarzone przez AleBrowar.
Jedno piwo, jeden chmiel. Amerykańska odmiana Amarillo wyróżniająca się niezwykle intensywnym, cytrusowym profilem. Ścisła czołówka wśród chmieli, po które sięgają piwowarzy z browarów rzemieślniczych na całym świecie.
Skład: woda, słody (pale ale, pszeniczny, wiedeński, Carapils, zakwaszający), chmiel Amarillo, drożdże Safale US-05.
Dodał: Barcelonismo - 2018-08-10 07:50:44

Oceny

Użytkownicy 6,8 / ilość: 5
Goście 8,5 / ilość: 2
średnia 7,29/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Thesloma

2018-08-28 21:16:20
Zapach : głównie nuty cytrusowe z domieszką pomarańczy do tego dochodzi poczucie goryczki już w zapachu coś pokroju herbaty

Smak : przyjemny cytrusowy choć szybko skontrowany słodowością , karmelem , ziołowa płaska goryczka która nie ściąga a jest takim lekkim poczuciem który nie gryzie.

Ciekawe piwo , które pokazuje że z jednego chmielu (jak cała seria) można wyciągnąć wiele ciekawego i każdy z nich osobna poznać wraz z jego specyfikacjami. Fajne , uczące wiele piwo 7+/10
Oceny tego użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )

oranjefan

2018-08-24 20:57:27
W aromacie wyraźnie chmielowo z nutą podbudowy słodowej. Dominują nuty cytrusowe, a zwłaszcza pomarańczy, oraz cytryny która była zaparzona wraz z lekką, acz czarną herbatą. Może nieco bergamoty, lekki karmelek w tle.

Piwo klarowne, o głębokiej złotej barwie i bardzo obfitej, białej, powoli opadającej pianie. Piwo w szkle pracuje - widać unoszące się ku górze bąbelki CO2 które utrzymują pianę w postaci ładnej, grubej warstewki.

Słodkie, pełne, słodowo chmielowe. Średnio nasycone dwutlenkiem węgla. W smaku - wyraźna chlebowość, karmelek, czerwone pomarańcze oraz posmak bardzo słodkich, kandyzowanych skórek cytrusów. Goryczka wysoka - tępa, ziemista, pozostawiająca ściągający aftertaste. Lekko wyczuwalny alkohol.

Zbyt wyraźna słodowość oraz wysoka goryczka w smaku psują to piwo, bo pod kątem aromatu jest na prawdę nieźle. Aromat całkiem przyjemny, prezencja piękna, ale smak mógłby by być lżejszy.
Oceny tego użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 10 )

Bob

2018-08-22 12:44:31
Pierwszy single hop od Alebrowaru, muszę powiedzieć że spodziewałem się czegoś ciut lepszego, co prawda charakter IPA jest zachowany, ale jednak jak na Alebrowar to piwo mogłoby być lepsze.
Goryczka potężna, zalegająca, owocowa ale i ziołowa (dziwne). Słodowość bardzo dobra, ogólnie przyczepić się mogę tylko do tej nieprzyjemnej goryczki która niweluje taką przyjemność z picia jaką daje IPA.
Oceny tego użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010