AleBrowar & Poppels Son of the Son Vol.2
AleBrowar & Poppels Son of the Son Vol.2
AleBrowar & Poppels Son of the Son Vol.2
% alk. 5.7
Blg 14.0
5907771342597addbarcode
ulubione: 2

Szwedzi są mocni nie tylko w popie, ale też w piwie. Dlatego ucieszyła nas kooperacja z Poppels Bryggeri, legendą craftu ze Skandynawii. Wspólne NE IPA jest wyjątkowo owocowe. Stawiamy, że to będzie przebój!

Piwo niefiltrowane i niepasteryzowane.
Składniki: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, słód owsiany, płatki owsiane, płatki pszenne, laktoza, chmiel (Idaho7, El Dorado, Citra), drożdże (London Fog).

Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu.
Dodał: jamiecope - 2022-09-10 13:02:20

oceny Oceny

Użytkownicy 7,65 / ilość: 17
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,65 / ilość: 17

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2022-10-23 19:22:13
Piwko o barwie słomkowo - mlecznej, całkowicie mętne. Piana umiarkowanie wysoka, dość szybko redukuje się do cienkiej warstewki, która towarzyszy do końca. Zapach przyjemny, owocowy - białe winogrona, cytrusy, odrobina nafty. W smaku niesamowicie gładkie, lekkie i orzeźwiające. Wytrawne, uzupełnione lekką, przyjemną goryczką, w której pobrzmiewa cała gama owocowych nut. Wypiłem z przyjemnością. Warka 23.08.2023. Kupione w Lidlu za 8,99 zł.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2022-10-01 20:28:50
Genialne jest to piwo, można pić
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-09-27 15:31:30
Piana biała, drobnoziarnista, raczej słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty żółtych owoców, cytrusy, nafta, żywica, zboże ,bez efektu wow. W smaku dużo zboża, goryczka lekko zalegająca o profilu albedowym ,muśnięcie cytrusów, żywica, dość gładka i puszysta faktura, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od AleBrowaru, etykieta w niebieskiej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 23.08.2023. Niczym specjalnym nie wyróżniającą się NEIPA. Jednowymiarowa, pijalna, aczkolwiek na dzisiejszym rynku ginąca w tłumie. Ode mnie 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar

2022-09-09 19:57:01
W aromacie grejpfrut, melon, kokos, ale jest i szczypta cebulki w śmietanie. Barwa jasnożółta, całkowicie zmętniona, piana biała.

Pierwsze wrażenie, to spore orzeźwienie - wytrawność, musowanie, cytrusowość. Będzie narzekanie na brak ciała - w pierwszym łyku smak czuć dosyć wyraźnie, ale trzeba wziąć szybko kolejny, żeby podtrzymać wrażenie w ustach. Za to jest fajna świeżość, rześkość - piwo jest lekkie i łatwo przyswajalne. Goryczka średnio-niska, albedowa; w miarę picia coraz słabsza.

Nic wyjątkowego - standardowa NEIPA w stronę Session. Wypić można, ale zapamiętać będzie trudno ...
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.