zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
AleBrowar New England DDH DIPA Simcoe + Mosaic
AleBrowar New England DDH DIPA Simcoe + Mosaic
AleBrowar New England DDH DIPA Simcoe + Mosaic
% alk. 8.9
Blg 20.0
5907222039540addbarcode
ulubione: 6


Pisownia na etykiecie: new_england_ddh_dipa _simcoe+mosaic. Aksamitna struktura, stosunkowo niska goryczka i potężny aromat uzyskany dzięki podwójnemu chmieleniu na zimno - głosi opis producenta. Składniki: woda, słód Pale Ale, słód owsiany, słód dekstrynowy, płatki owsiane, płatki pszeniczne, chmiele: Simcoe, Mosaic. Piwo niefiltrowane i niepasteryzowane
Dodał: nietzsche - 2018-10-24 08:18:11

oceny Oceny

Użytkownicy 9,06 / ilość: 18
Goście 7,83 / ilość: 6
średnia 8,75/10 / ilość: 24

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2019-05-11 05:59:01
Mętność plus jakieś drobinki widoczne jeszcze przed otwarciem.
Kolor i mętność nasuwają skojarzenie z sokiem pomarańczowym. Piana skromna, drobno oczkowa. Trwała. Osiada na szkle. W drugim nalaniu utworzyło się o wiele więcej z ładniejszą strukturą.
Aromat ananasa, multiwitaminy, egzotyki. Są i białe owoce.
Odczucie gładkości w ustach, które lekko destabilizuje średnie nasycenie. Soczkowate.
Owocowa słodycz i delikatny kwasek, solidna podstawa słodowa. Łagodna, ale stanowcza i szlachetna cytrusowa goryczka.
Po kilku łykach zaczyna rozgrzewać. Więc nie należy traktować tego jako soczek :)
Uważam, że piwo niezłe, aczkolwiek przehypowane.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 10 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2019-05-10 19:15:50
Piwko o złocistej barwie wpadającej w pomarańcz, bardzo mętne. Piana piękna, wysoka, gęsta i trwała. W zapachu cała gama dojrzałych owoców tropikalnych - mango, winogrona, liczi, melon, brzoskwinia - długo by wymieniać. W smaku bardzo soczyste, pełne, soczkowe. Przyjemna słodycz przejrzałych owoców przenika się z delikatną, równie przyjemną owocową goryczką. Bardzo smaczne i zdradliwe (nie czuć alkoholu). Warka 20.11.2019. Kupione za 11,99 zł w sklepie alkoholowym.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 10 )
awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2019-03-20 17:19:49
Sztos. Bez dwóch zdań,sztos! Może lekkie zastrzeżenia co do barwy piwa i lekko "dołującej" piany.Aromat i smak to już moim zdaniem najwyższa półka. Absolutnie fantastyczne połączenie dwóch chmieli daje pyszną,owocowo-trawiastą goryczkę. Piękny cytrusowy, tropikalno-owocowy aromat. No i smak,lekko naftowy z całym bukietem pełni,głębi piwa. Oczywiście alko całkowicie niewyczuwalne,przez co zdradliwe;) Niesamowicie pijalne z lekko pikantnym finiszem. Nie ma co więcej pisać,trzeba to pić!!!
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 10, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2019-03-03 12:07:58
To moje drugie podejście do DDH DIPA z Ale Browaru. Za pierwszym razem piłem Citra Galaxy i nie byłem zbyt zadowolony. Piwo jak dla mnie było zbyt ciężkie, a i smaki i aromaty nie powalały. Pomyślałem, że może miałem pecha i trafiłem wadliwą butelkę. No dobrze, Simcoe i Mosaic to jedno z moich ulubionych połączeń, zatem nastawiłem się, że tym razem będzie dobrze. Niestety, tym razem się także zawiodłem. Choć to za mało powiedziane. Piwo bez aromatu. W smaku bardzo słodowe w ciężki sposób i prawie w ogóle nie czuć chmielu. A jeśli już to przejawia się on w bardzo nieprzyjemny sposób jako coś przypominającego żywiczność oraz jako ciężka trawiastość. Obrazu nędzy dopełnia bardzo wyraźna nuta ziemista, która czyni to piwo totalnie niepijalnym. Zapłaciłem 13 złotych, piwa nie dopiłem i 13 złotych wylałem do zlewu. Nie wiem czy ponownie miałem pecha, ale więcej szans już nie daję. Data ważności na butelce: 15.10.2019.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010