AleBrowar New England DDH DIPA Idaho Gem + Sabro
AleBrowar New England DDH DIPA Idaho Gem + Sabro
AleBrowar New England DDH DIPA Idaho Gem + Sabro
% alk. 7.0
Blg 20.0
5907771340791addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez AleBrowar.
Aksamitna struktura, stosunkowo niska goryczka potężny aromat uzyskany dzięki podwójnemu chmieleniu na zimno.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słód Pale Ale, słód owsiany, słód dekstrynowy, płatki owsiane, płatki pszeniczne, chmiele (Idaho Gem, Sabro), drożdże London Fog.

Dodał: JP2137 - 2020-10-08 18:09:48

oceny Oceny

Użytkownicy 7,64 / ilość: 11
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,64 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2021-03-03 00:07:44
Wygląd: żółcień, mega zmętniony, mlecznie, mega piana, fajny lacing.
Zapach: co tu się dzieje, dżem truskawkowy, agrestowy, wiśniowy, ananas z puszki, do tego kokos, marzanka, cedr, limonka, trochę bodziszka, brzoskwinia, gruszka, mega intensywny, mega owocowy
Smak: To już nie ta faktura, co pierwsze DDH DIPA NE AleBrowaru, które kopały dupę, ale delikatnie juicy jest, w smaku chmiele manifestują się z grubsza jak w zapachu, z tym, że na przedzie jest cebula, której w zapachu nie czułem, więcej też sporo zielska. Całkiem ok, wziąłem na kontrę do Pinta Colab Zakładowy, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście był tak słaby i był. Alkohol całkowicie ukryty, trochę za duże wysycenie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 9, wygląd: 7 )
awatar
Januszek
starstarstarstarstar

2020-11-13 21:04:17
06.10.2021. Słodka cytryna, mandarynka, tropiki, dojrzale i przyjemnie. Po przelaniu trochę landrynkowo. Metne, ładne, piana obfita ale srednie i duze pecherze. W smaku rzeczywiście gładkie, ale sporo alko. Na finiszu pozostają tropiki, na początku jednak trochę ostre przez alko. W dalekim tle mala sosenka. Goryczka nie dużo i dobrze bo gdyby przesadzili mogłoby być mocno niepijalne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2020-11-10 20:27:39
Piwko o złocisto - mlecznej barwie, bardzo mętne. Tworzy ładną, wysoką, białą pianę, która wolno opada. W zapachu owocowe, czuć białe owoce, trochę nafty, ale też nuty agrestu i kokosa. W smaku wytrawne. Czuć goryczkę, ale coś mi tu nie pasuje. Nie ma harmonii, nie ma nut owocowych, za to jest dużo cebulki. Serię NE DDH DIPA Alebrowaru uważam za bardzo udaną, ale to piwo zupełnie mnie rozczarowało (albo coś się dzieje z moim poczuciem smaku). Warka 06.10.2021. Kupione w sklepie z kraftami za 12,60 zł.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-11-02 22:42:59
Barwa ciemnopomarańczowa , zmętniona całkowicie. Piana biała , drobna w miarę , trwała i zostawia ładny lacing. W aromacie czuć kokos , nie bucha nim ale czuć wyraźnie co cieszy po ostatnich piwach z Sabro które tego nie miały. Czuć też owoce cytrusowe , może Grapefruit. Przyjemny soczysty aromat. W smaku pełne , a jednocześnie zabójczo pijalne. Zero alko , gaz przeciętny. Jest soczyste , owocowe , jest kokos , piło się lepsze piwa w tym stylu ale to jest i tak bardzo dobre. Goryczka niska ale w końcu New England. Polecam , były lepsze w tej serii ale AleBrowar wbrew wszystkiemu trzyma wysoki poziom. Warka do 06.10.2021
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.