AleBrowar & Hold Out Brewing Hive Minded IPA
AleBrowar & Hold Out Brewing Hive Minded IPA
AleBrowar & Hold Out Brewing Hive Minded IPA
% alk. 6.0
Blg 14.0
5907771342603addbarcode

Uwijaliśmy się z teksańskim Hold Out Brewing jak pszczoły w ulu i uwarzyliśmy dla Was kooperacyjne IPA z miodem rzepakowym!

Piwo niefiltrowane i niepasteryzowane.
Składniki: woda, słód jęczmienny, miód rzepakowy, chmiel (Sultana Lupulin, Calypso, Lotus Lupulin, BarthHaas Flex), drożdże (USWC Chico).

Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu.
Dodał: jamiecope - 2022-09-09 13:01:30

oceny Oceny

Użytkownicy 5,42 / ilość: 12
Goście 8 / ilość: 1
średnia5,62 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2022-09-22 15:38:31
Nie wiem, co poeta piwowar miał na myśli. Nie będę się znęcał nad Hive bo lubię pszczoły ;) Ani to wygląda, ani to pachnie, ani to smakuje. Piwo ma niezłą goryczkę i jest z Ale Browaru. To dwie jego zalety.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2022-09-21 21:58:25
Ladny jasno żółty kolor, drobna biala piana po nalaniu. Zapach malo intensywny,, cytrusowo kwiatowy troche jakby miodowy. Smak nietypowy dla IPA, lekko kwiatowy, trawiasty i delikatnie miodowy goryczka raczej niska ale wyraznie wyczuwalna, pojawiajaca sie nieco później. Jak dla mnie interesujace, malo wyraziste ale bardzo pijalne piwo.
awatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar

2022-09-21 15:22:53
Kolor jasny, klarowne, piana biała szybko redukuje się do otoczki na brzegach szkła, aromat miodowo cytrusowy, w smaku cytrusy, zioła , żywica i goryczka , miód praktycznie niewyczuwalny.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-09-19 22:57:49
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu jest nuta miodowa, karmel, słodowy klimat, doza owoców, generalnie nie dzieje sie się tutaj za wiele. W smaku niestety też...jest słodowe, miodu co kot napłakał, bardzo wodniste...goryczka iluzoryczna, brak kontry kwaskowej, jedna wielka pustka...wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od AleBrowaru, etykieta w żółtej kolorystyce, znośnie dla oka wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 23.08.2023. Jak na AleBrowar to tragedia...rozwodniona pseudo ipa z minimalnym dodatkiem miodu. Zdecydowanie nie warte swojej ceny, odradzam. 3 ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.