Wrężel Mangove (dawniej Pszeniczne Jasne z Mango)
Wrężel Mangove (dawniej Pszeniczne Jasne z Mango)
Wrężel Mangove (dawniej Pszeniczne Jasne z Mango)
% alk. 4.1
Blg 12.0
IBU 14
5904730465304addbarcode
ulubione: 2

Zasmakuj z Nami hybrydy piwa pszenicznego z dodatkiem Mango. Lekko chmielone, z potężnym zasypem słodów pszenicznych, fermentowane przy użyciu specjalnego szczepu drożdży, wraz z owocami Mango odmiany Alphonso, dodanymi w późnym etapie leżakowania. Trzymasz w ręku piwo pełne, a zarazem orzeźwiające, gdzie bananowo-goździkowy charakter przeplata się z owocowością i aromatem najsmaczniejszej odmiany Mango na świecie. Przed podaniem koniecznie wymieszaj naturalny osad, by w pełni cieszyć się walorami smakowymi.

Składniki:
WODA; SŁODY PSZENICZNE: pszeniczny jasny; SŁODY JĘCZMIENNE: Pilzneński, karmelowy jasny; OWOCE: mango (odmiana Alphonso); CHMIEL: Marynka; DROŻDŻE: WB-06

Temperatura serwowania:
+4° do +6°
Dodał: ark00 - 2017-08-03 09:37:03

oceny Oceny

Użytkownicy 7,07 / ilość: 27
Goście 8,57 / ilość: 7
średnia 7,38/10 / ilość: 34

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar

2019-11-02 19:33:08
Dobre piwo mangowe. Przyjemna w odbiorze etykieta. W zapachu słodowe i oczywiście owoce mango. Dominuje nuta słodkości ,ale wyczuwalna jest delikatna goryczka. Piana średnia, ale trwała. Zdarzały się słodsze piwa z owocami, te nie jest przesadnie słodkie. Prawdziwe piwo nie soczek.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2019-09-06 19:21:16
No pięknie pachnie mango. Jest fajnie owocowo w aromacie. Piana niska, drobnopęcherzykowa. Kolor jasno
pomarańczowy, jest zmętnienie. Piwo wygląda wybitnie soczkowo. Aromat po przelaniu do szkła jest trochę inny. Czuć konkretną podbudowę pszeniczną, która w połączeniu z mango daje niesamowitą słodycz w aromacie. Ależ słodkie jest to piwo. Wysycenie raczej w stronę niskiego. Jest fajnie soczkowe w smaku. Jak lubię mango, to to piwo jest za słodkie. Jest lekka kwaśność, ale za słaba by przełamać tą konkretną słodycz. Piwo jest średnio orzeźwiające, ale mam słabość do mango :)
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Polom
starstarstarstar

2019-08-03 00:14:09
Odnowiona i przyciągająca wzrok etykieta. Aromat z butelki wyraziście owoców cytrusowych. Barwa w szkle złocista wyraźne zmętnienie.W smaku lekkie, orzeźwiające, może zbyt słodkie jednak dzięki temu można je polecić w upalne dni.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-07-30 20:45:57
Piana praktycznie zerowa, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostaje już pod zupełnie żadną postacią, następstwem czego brak lacingu. Barwa ciemniejsza pomarańczowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu przyjemne soczkowe nuty mango połączone z pszenicznym klimatami tj goździkami, bananami oraz drożdżami. W smaku wyczuwalna już bardziej jednak pszenica w postaci goździków i bananów, finisz natomiast eleganckie mango z dobrą kontrą kwaskową, goryczka adekwatna do stylu, spora treściwość, gładka faktura, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Wrężel, etykieta odświeżona, świetnie wykonana graficznie, zachęca do kupna, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 10.07.2020. Smaczne i całkiem orzeźwiające piwo pszeniczne z dodatkiem mango, nic dodać nic ująć. Konkrecik w swoim stylu, nie przekombinowany w żadną stronę zasługujący na 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010