Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
 Ilość piw w katalogu:

6874


 Czy wiesz, że...

Najwyższa puszka, wyprodukowana dla australijskiego Guinnessa miała wysokość 4,27m, średnicę 1,78m i pojemność 2052 litrów piwa.

« Petrus Aged Pale | Olimp Olimpijskie »
Why Duck? AIPA
Why Duck? AIPA
Do spożycia całą dobę! Najlepiej pić z zamkniętymi oczami, wówczas WhyDuck? odurzy Cię poezją swojego smaku i przypomni smak najlepszych dni. Z każdym łykiem poczujesz narastającą satysfakcję i kojącą moc orzeźwienia. Pamiętaj, nie spłynie po Tobie jak po kaczce.

Alk. 6,1%    Ekstr. 14%
ocena Użytkowników: 6,67 / ilość: 3
Dodał: Shinodin - 2017-05-19 10:13:57
ocena Gości - 8 / ilość: 1
średnia ocena - 7 / ilość: 4
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
Shinodin

Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się, lacing szczątkowy. Barwa ciemniejsza miodowa, z elementem pomarańczy, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty karmelowe, dalej w tle żywiczne akcenty, coś jakby maślane aromaty, baza słodowa. W smaku jest bardzo podobnie, piwo słodkie w odbiorze, goryczka subtelna, nie zalegająca, karmel wszechobecny, żywica już trochę mniej, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta prosta, nic specjalnego graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 01.09.2017. Średniej jakości AIPA nie zaskakująca zupełnie niczym. Nie wiadome pochodzenie nie dodaje mu walorów. Karmelowa odsłona tego stylu nie jest moją ulubioną. Brakuje zalet, choć również niewiele jest tu większych wad. Spróbowane, odnotowane i raczej do zapomnienia, piwo na 6.
2017-04-07 22:05:09
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Petrus Aged Pale | Olimp Olimpijskie »
wykonanie choruzy.pl © 2010