Używkowa APA No. 1
Używkowa APA No. 1
Używkowa APA No. 1
% alk. 6.0
Blg 15.0
IBU 50
brak koduaddbarcode

Używkowa APA to interpretacja popularnego stylu piwa American Pale Ale chmielonego bardzo aromatycznymi odmianami chmielu, styl ten charakteryzuje się przyjemną goryczką, mocnym chmielowym aromatem oraz bogatym żywiczno-cytrusowym smakiem. Jak dla nas jest to produkt doskonały! A Ty? Co o nim sądzisz?
Dodał: Shinodin - 2016-08-09 21:46:21

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-08-08 22:31:07
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, dość powoli opadająca, w miarę gęsta i puszysta, zostawia całkiem ładny lacing na szkle. Barwa ciemniejsza piaskowa, subtelnie zmętnione, nie do końca klarowne i przejrzyste. W zapachu nuty owocowe, karmelowe i żywiczne, mało czuć cytrusów. W smaku faktycznie sporo żywicy, dobra karmelowa kontra słodowa, goryczka na poziomie maksymalnie 30 IBU, słodkie owoce, brak kontry kwaskowej, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w jak najbardziej amerykańskim stylu. Sama APA natomiast mało amerykańska, brakuje zdecydowanie więcej cytrusów, jest żywica, jest karmel i niestety nic więcej. Browar Bytów wyprodukował to piwo dla marki używki świata, ale jest to wyrób co najwyżej poprawny, 6 z ogromnym minusem to ostateczna ocena z mojej strony, za mało Ameryki w Ameryce!
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.