Trzech Kumpli Bock
Trzech Kumpli Bock
Trzech Kumpli Bock
% alk. 6.7
Blg 16.5
5905669479509addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Trzech Kumpli.
Rok 2019 otwieramy bardzo klasycznym stylem piwnym. Bock, czyli inaczej Koźlak to piwo o wyraźnym profilu słodowym zarówno w aromacie, jak i smaku. Spory ekstrakt początkowy - 16,5 Plato oraz dość wysoka moc alkoholowa - 6,7% czynią go idealnym piwem na aktualną aurę. Rozgrzeje, pokrzepi, doda sił.
Jeśli lubicie wracać do klasycznych stylów piwnych, by odpocząć nieco od szaleństw spod sztandaru IPA, a przepadacie za mocniejszymi trunkami i solidną słodową pełnią, to to piwo jest dla Was.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-01-02 08:11:43

oceny Oceny

Użytkownicy 6,76 / ilość: 17
Goście 7 / ilość: 1
średnia6,78 / ilość: 18

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-04-03 18:41:48
Czuć ciemne słody w aromacie. Skórka od chleba. Suszone owoce. Piana średnia, drobna. Ciemnomiedziane, dość klarowne. Ciekawe, bo zamiast karmelu bardziej czuć toffi. To oczywiście jest in plus. Wysycenie niskie. Bardzo przyjemne odczucie w ustach. Fajne ciało jak na 16,5 Plato. Piwo bardzo gładkie. Wow. Gładkość na poziomie New England IPA. Słodowość bardzo fajna, idąca w nuty toffi. Na szczęście jest mało karmelu. Nuty chlebowe tylko delikatnie zaznaczone. Jest słodkie, ale nie bardzo. Goryczka niska. Czuć nutę owoców, takich suszonych. Naprawdę dobre. Koźlak mocno toffi, to szanuję. Na pewno ciekawy przedstawiciel stylu.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
piwolog
moderatorstarstarstarstarstar

2020-09-08 15:09:45
Bardzo przeciętne piwo. Płaskie, mało wyraziste, wypić i zapomnieć.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-05-09 20:36:45
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty melanoidynowe, karmelowe klimaty, pieczona skórka chlebowa, w tle doza suszonych owoców, podbudowa słodowa. W smaku nieco wodniste, karmel i melanoidynowe klimaty na pierwszym planie, goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra kwaskowa, suszone owoce po ogrzaniu uwydatniają się nieco bardziej, subtelny posmak toffi, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Trzech Kumpli, etykieta ładnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 25.08.2019. Faktycznie bardzo klasyczne wydanie koźlaka, nie odbiegające w najmniejszym standardzie wytycznym stylu. Jeżeli ktoś ma ochotę na solidnego bocka, żeby wypróbować ten styl, będzie jak znalazł, dla osób mających już większe wymagania smakowe, czegoś będzie brakowało... Ode mnie tym razem 7 z małym minusikiem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2019-03-29 11:10:55
W aromacie wyraźnie słodowo, oraz owocowo. Chlebowosc, melanoidyny, karmel, oraz sliwka ale nie w pełni wysuszona a jeszcze delikatnie taka soczysta.

Pół słodkie, słodowe, pełne. W smaku mocno chlebowe, lekko owocowe w typie sliwek ale twkze zwykłych jablkowych estrow. Finish gorzkawy, lekko opiekany,, melanoidynowy.

Koźlak z serii klasycznej w porównaniu z pilsem czy porterem wypada zdecydowanie bardzo nudno. Piwo stylowe, ale nie na tyle zapadajace w pamięć co pozostale. Po prostu dobry, mocno słodowy, melanoidynowy i sliwkowy koźlak.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.