Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
« Brodacz - Julian | Pracownia Piwa One More IPA »
The Crafty Brewing Company Irish Pale Ale
The Crafty Brewing Company Irish Pale Ale
American Pale Ale
% alk. 4.5
brak kodu
Piwo w stylu Golden Pale Ale uwarzone w irlandzkim browarze Rye River Brewing Company. Irish Pale Ale jest produkowane wyłącznie dla sieci handlowej Lidl. Dostępne w bezzwrotnych 500ml butelkach. Cena 6,99zł.

"To bursztynowe piwo jest chmielone na zimno australijskim rodzajem chmielu Ella, który nadaje mu niepowtarzalnego aromatu kandyzowanej cytryny, sosny i mandarynki. Goryczkę łagodzi delikatne nasycenie dwutlenkiem węgla oraz słodycz chmielu" - z etykiety
Dodał: Fester - 2017-09-14 12:23:11

Oceny

Użytkownicy 7,24 / ilość: 25
Goście 7,5 / ilość: 4
średnia 7,28/10 / ilość: 29

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


prisoner
2017-11-03 23:28:11

Ładny kwiatowy zapach, owocowy szkoda, że w smaku mało ciała, nie jest wodniste ale jednak brakuje sporo. Goryczka w sam raz, zalegająca.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )

Jacelinho
2017-11-02 20:02:55

Barwa miodowo-złota. Piana się bardzo łatwo tworzy i jest nawet dosyć trwała. Słaby lacing ale jest. W zapachu sam chmiel , cytrusy. W smaku jest przyjemna goryczka wg mnie koło 40 ibu. Bardzo łatwo się je pije , mogło by mieć więcej ciała. Cytrusy w smaku bardzo dobre. Traktuje te piwo jako session ipa. Jak dla mnie bardzo dobra propozycja lidla , lubię takie lekkie ipy. Polecam :)
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )

Shinodin
2017-10-09 21:48:05

Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, raczej mizernej jakości, słaby lacing. Barwa ciemniejsza miodowa, mocno zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu przyjemne kwiatowe i owocowe nuty pochodzące od australijskiego chmielu Ella z którym miałem już niejednokrotnie do czynienia, mandarynki, cytrusy, w tle podbudowa słodowa. W smaku cytrusy i kwiatowość również są na pierwszym planie, goryczka konkretna, lekko zalegająca o egzotycznym profilu, dobra kontra słodowa, słabsza kwaskowa, ella nadal daje o sobie znać, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel od irlandzkiego browaru, etykieta w fioletowej kolorystyce, graficznie bez szału, ubogo opisana. Warka 07.2018. Nie wiem co w tym piwie jest "Irish" oprócz tego, że uwarzył je irlandzki browar. Pale Ale owszem, podkręcone ellą, jak na wyrób zakupiony w dyskoncie i na tak niski woltaż jest naprawdę aromatyczne, smaczne i wysoce pijalne, a przy tym przyjemnie orzeźwiające. Nie będę ukrywał, iż jestem fanem tego australijskiego chmielu, dlatego też moja ocena za całokształt to mocna, solidna 7 może nawet z małym plusikiem, zostałem pozytywnie zaskoczony.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )

dawid3003
2017-10-07 17:49:14

Barwa złocista delikatnie mętna. Piana drobno pęcherzykowata długo utrzymuje się na piwie. Aromat żywiczny, chlebowy w tle lekkie cytrusy i kwiaty. W smaku goryczkowe, trochę płaskie w moim mniemaniu. Ogólnie dość ciekawe. Na zdrowie.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
« Brodacz - Julian | Pracownia Piwa One More IPA »
wykonanie choruzy.pl © 2010