The Crafty Brewing Company Irish Pale Ale
The Crafty Brewing Company Irish Pale Ale
The Crafty Brewing Company Irish Pale Ale
% alk. 4.5
20629786addbarcode
ulubione: 2
cena: 6,99 zł

Piwo w stylu Golden Pale Ale uwarzone w irlandzkim browarze Rye River Brewing Company. Irish Pale Ale jest produkowane wyłącznie dla sieci handlowej Lidl.

Dostępne w bezzwrotnych 500ml butelkach.
"To bursztynowe piwo jest chmielone na zimno australijskim rodzajem chmielu Ella, który nadaje mu niepowtarzalnego aromatu kandyzowanej cytryny, sosny i mandarynki. Goryczkę łagodzi delikatne nasycenie dwutlenkiem węgla oraz słodycz chmielu" - z etykiety
Dodał: Fester - 2017-09-14 12:23:11

oceny Oceny

Użytkownicy 7,14 / ilość: 28
Goście 7,5 / ilość: 4
średnia 7,19/10 / ilość: 32

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
jover
starstarstarstarstar

2018-04-07 23:06:14
mocno się pieni, zapach bardzo słabe cytrusy, iglaki, wysycenie średnie, w smaku, puste, wodniste, obkleja całą jamę ustną, w tle jakieś cytrusy, gorycz średnia-, pieprzna, gorycz przypomina mocno gazowana wodę mineralną, cena 6,99zł
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2017-11-03 23:28:11
Ładny kwiatowy zapach, owocowy szkoda, że w smaku mało ciała, nie jest wodniste ale jednak brakuje sporo. Goryczka w sam raz, zalegająca.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2017-11-02 20:02:55
Barwa miodowo-złota. Piana się bardzo łatwo tworzy i jest nawet dosyć trwała. Słaby lacing ale jest. W zapachu sam chmiel , cytrusy. W smaku jest przyjemna goryczka wg mnie koło 40 ibu. Bardzo łatwo się je pije , mogło by mieć więcej ciała. Cytrusy w smaku bardzo dobre. Traktuje te piwo jako session ipa. Jak dla mnie bardzo dobra propozycja lidla , lubię takie lekkie ipy. Polecam :)
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-10-09 21:48:05
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, raczej mizernej jakości, słaby lacing. Barwa ciemniejsza miodowa, mocno zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu przyjemne kwiatowe i owocowe nuty pochodzące od australijskiego chmielu Ella z którym miałem już niejednokrotnie do czynienia, mandarynki, cytrusy, w tle podbudowa słodowa. W smaku cytrusy i kwiatowość również są na pierwszym planie, goryczka konkretna, lekko zalegająca o egzotycznym profilu, dobra kontra słodowa, słabsza kwaskowa, ella nadal daje o sobie znać, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel od irlandzkiego browaru, etykieta w fioletowej kolorystyce, graficznie bez szału, ubogo opisana. Warka 07.2018. Nie wiem co w tym piwie jest "Irish" oprócz tego, że uwarzył je irlandzki browar. Pale Ale owszem, podkręcone ellą, jak na wyrób zakupiony w dyskoncie i na tak niski woltaż jest naprawdę aromatyczne, smaczne i wysoce pijalne, a przy tym przyjemnie orzeźwiające. Nie będę ukrywał, iż jestem fanem tego australijskiego chmielu, dlatego też moja ocena za całokształt to mocna, solidna 7 może nawet z małym plusikiem, zostałem pozytywnie zaskoczony.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010