Swojskie Miodowe
Swojskie Miodowe
Swojskie Miodowe
% alk. 4.7
Blg 10.0
5905279143128addbarcode
ulubione: 1

Mocno wyczuwalna słodycz i miód to zdecydowane zalety tego piwa. Warzone z dodatkiem naturalnego miodu zachwyca zarówno smakiem jak i zapachem. Wszystkim, dla których tradycyjne jasne piwo jest zbyt gorzkie, Swojskie Miodowe natychmiast osłodzi nastrój! Po podgrzaniu idealnie pasuje na długie zimowe wieczory.
Dodał: Shinodin - 2017-01-17 18:29:48

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 6
Goście 9,5 / ilość: 4
średnia7,4 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-01-08 16:51:05
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, szczątkowy lacing utrzymuje się na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty miodowe, słodowe i zbożowe akcenty, jest dość naturalnie, nie chemicznie. W smaku słodziutkie, występuje niestety subtelna landrynka, tylko słodowość, bez większej goryczki, sama słodycz, lekka metaliczność, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel zwykły czarny, etykieta najprostsza z możliwych, w żółtej kolorystyce, ubogo opisana. Warka 26.04.2017. Przeciętnej jakości miodowe piwo. Nie mój styl, nie mój gust. Wśród miodowych piw jest to zdecydowanie średnia półka. Nie do końca naturalne aromaty, sam miód trochę lipny... 5 z plusem będzie maksymalną oceną dla tego piwa, do wypicia na raz i nie więcej.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.