Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
« San Miguel Eco | Bitburger Radler »
Svijanský Kníže 13°
Svijanský Kníže 13°
Czech Pilsner
% alk. 5.3
Blg 13.0
brak kodu
Svijanský Kníže to jasne niepasteryzowane czeskie piwo warzone przez Pivovar Svijany. Piwo o ciemno złotym prawie bursztynowym kolorze, drobnoziarnistej jasnej pianie i intensywnym słodowo chmielowym zapachu z elementami owocowymi. Piwo jest znakomicie zbilansowane, mocno treściwe o solidnej słodowej bazie wykończone silną goryczką, która przechodzi w mocny chmielowy aromat pozostający jeszcze długo w ustach.
Dodał: pawlosek12 - 2012-12-24 09:48:00

Oceny

Użytkownicy 7,08 / ilość: 26
Goście 8,26 / ilość: 46
średnia 7,83/10 / ilość: 72

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


MateoKrk_
2018-03-13 18:26:27

Barwa Ciemnego Złota Krystalicznie Klarowne w Aromacie Słodowo-Chlebowe Akcenty Chmiel Wyczuwalny w Ziołowej Nucie Oraz Delikatne Owocowe Estry w Tle w Smaku Słodowe Wyraźne Chlebowo-Zbożowe Akcenty Przyjemna Goryczka o Ziołowym Profilu Odpowiednie Wysycenie Jak Dla Mnie Rewelacja Kolega BRYNIU Bardzo Dobrze To Ujął Jest Wszystko Co Powinno Mieć Dobre Piwo Słód Chmiel Goryczka Na Idealnym Poziomie Święte Słowa :)
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )

BRYNIU
2018-02-26 19:06:22

Jak to u Czechów... Piękna, gęsta czapa piany w kolorze ecru. Struktura drobno-pęcherzykowa. Wybitny lacing, który nad wyraz zdobi pięknie szkło. Barwa ciemnego złota - idealnie klarowna. W aromacie specyficzna dawka słodowo-chmielowa. Wyczuć można także delikatne bardzo nuty chlebowe. Nuty alkoholowej zbytnio nie wyczułem. Jeśli jest... to bardzo słaba... W smaku rewelacja. Jest wszystko co powinno mieć dobre piwo: słód, chmiel - goryczka chmielowa na idealnym poziomie.
Wysycenie: średnie
Warka do: 07.04.2018r.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 9 )

Gość
2017-10-19 20:57:31

Piję dużo piwa, głównie czeskie. NIe piję w ogóle sików znanych firm bo nie smakują one jak piwo tylko jakiś koncentrat z wodą. To natomiast jest bardzo dobre. Na pewno warto spróbować. Po ostatnim nałogowym piciu Staropramena i Pilsnera to piwo jest super!!!

Borsuk77
2017-07-31 19:22:11

Opis degustacji ostatniego dnia przydatności do spożycia (piwo od kilku tygodni było w lodówce, kupione w Czechach sześć tygodni temu).

Wygląd - kolor ciemnozłoty, klarowne, duże wysycenia, wysoka i trwała piana (lacing). Aromat - na pierwszym planie słód i zboże, potem nieco klasycznego chmielu i lekkie nutu alkoholowe. Smak - połączenie chmielowej goryczki z solidną dawką słodu, w tle nuty chlebowe oraz alkoholowe, jest i goryczka alkoholowa.

Całość - dobra czeska trzynastka, lecz z lekkimi uchybieniami; bardziej smakowała mi nieco słabsza i mocnej chmielowa wersja piwa Svijany, czyli Rytir Bitter; ale też mocniejsza wersja warta jest przechylenia.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
« San Miguel Eco | Bitburger Radler »
wykonanie choruzy.pl © 2010