Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
 Ilość piw w katalogu:

6874


 Czy wiesz, że...

6-7 litrów - tyle wody trzeba zużyć do wyprodukowania litra piwa. Woda to nie tylko składnik piwa, potrzebna jest do wytwarzania pary technologicznej, mycia, płukania, chłodzenia itp.

« Stiegl Paracelsus Zwickl | Trzech Kumpli Saisonator »
Stary Melnik Iz Bochonka Svetloe
Stary Melnik Iz Bochonka Svetloe
Pale Lager

Piwo Stary Melnik Iz Bochonka Svetloe (Stary Młynarz jasne z beczki) w stylu Pale Lager. Warzone według specjalnej technologii, która pozwala zachować prawdziwy smak beczkowego piwa.

Alk. 5,0%    Ekstr. 11,0%    Kraj pochodzenia: Rosja Rosja
ocena Użytkowników: 6 / ilość: 6
Dodał: tomucho77 - 2017-01-14 01:03:28
ocena Gości - 7,33 / ilość: 3
średnia ocena - 6,44 / ilość: 9
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
tomucho77

Kolor - bursztyn, klarowne, piana biała ładna na dwa palce z lekkim lacingiem; aromat i smak: słodowo-chmielowy, dość słodkawe z lekką goryczką, alkohol dobrze ukryty; wysycenie - optymalne; opakowanie: genialna butelka baryłka godna pochwały (szkoda że w Polsce masowo nie nalewają piw do takich cudnych butelek). Reasumując całkiem ciekawe delikatne piwo godne polecenia :) ale uwaga !!! te 5% fajnie wali w główkę.
2017-04-24 12:21:55
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 6 )

Shinodin

Piana biała drobnoziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko opadająca, lacing zerowy. Barwa słomkowa, ładnie przejrzyste i klarowne, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu mocne nuty słodowe, nieznaczne drożdżowe i zbożowe akcenty, delikatna landrynka. W smaku słodkie, choć z dobrą kontrą kwaskową, goryczka iluzoryczna, zbożowość wyraźnie dominuje, nie czuć natomiast nic chemicznego, lekka słodowość, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel z wizerunkiem starego młyna, etykieta prosta, choć graficznie wykonana solidnie, ciekawa butelka-bączek. Warka 18.05.2017. Świeże, lekkie i orzeźwiające jasne piwko, nie jest to oczywiście górna półka,lecz wypiłem je z przyjemnością. Jeżeli szukacie czegoś do ugaszenia pragnienia na np. letniego grilla, to ta pozycja będzie jak znalazł. Solidna 6 z mojej strony powinna być sprawiedliwą oceną.
2017-04-24 07:21:31
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

MateoKrk_

Nawet Dobre Ruskie Piwo Aromat Słodowy w Smaku Delikatne Przyjemnie Słodowe z Delikatną Goryczką Bardzo Klimatyczna Etykieta i Fajna Butelka Baryłka Do Piwa Jeśli Już Będę Wracał to Nie Często ze Względu na Wysoką Cenę.
2017-04-20 20:07:17
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 6 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Stiegl Paracelsus Zwickl | Trzech Kumpli Saisonator »
wykonanie choruzy.pl © 2010