Stary Melnik Iz Bochonka Svetloe (Stary Mielnik Jasne Z Beczki)
Stary Melnik Iz Bochonka Svetloe (Stary Mielnik Jasne Z Beczki)
Stary Melnik Iz Bochonka Svetloe (Stary Mielnik Jasne Z Beczki)
Pale Lager
% alk. 5.0
Blg 11.0
brak kodu


Piwo Stary Melnik Iz Bochonka Svetloe (Stary Młynarz jasne z beczki) w stylu Pale Lager. Warzone według specjalnej technologii, która pozwala zachować prawdziwy smak beczkowego piwa.
Dodał: tomucho77 - 2017-01-14 01:03:28

Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 6
Goście 7,17 / ilość: 6
średnia 6,58/10 / ilość: 12

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


tomucho77

2017-06-26 15:40:02
Piwo przejrzyste, bez zmętnień; kolor - bursztynowy; piana: biała, ładna w szkle uniosła się do poziomu dwóch palców i opadła po kilku chwilach; lacing - umiarkowany; aromat i smak: słodowo-chmielowy, dość słodkawe z lekką goryczką; alkohol - niewyczuwalny i dobrze ukryty; wysycenie - optymalne; opakowanie: genialna butelka baryłka godna pochwały (szkoda że w Polsce masowo nie nalewają piw do takich cudnych butelek). Reasumując całkiem ciekawe delikatne piwo godne polecenia :) ale uwaga !!! te 5% fajnie wali w główkę.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 6 )

Shinodin

2017-04-24 07:21:31
Piana biała drobnoziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko opadająca, lacing zerowy. Barwa słomkowa, ładnie przejrzyste i klarowne, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu mocne nuty słodowe, nieznaczne drożdżowe i zbożowe akcenty, delikatna landrynka. W smaku słodkie, choć z dobrą kontrą kwaskową, goryczka iluzoryczna, zbożowość wyraźnie dominuje, nie czuć natomiast nic chemicznego, lekka słodowość, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel z wizerunkiem starego młyna, etykieta prosta, choć graficznie wykonana solidnie, ciekawa butelka-bączek. Warka 18.05.2017. Świeże, lekkie i orzeźwiające jasne piwko, nie jest to oczywiście górna półka,lecz wypiłem je z przyjemnością. Jeżeli szukacie czegoś do ugaszenia pragnienia na np. letniego grilla, to ta pozycja będzie jak znalazł. Solidna 6 z mojej strony powinna być sprawiedliwą oceną.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

MateoKrk_

2017-04-20 20:07:17
Nawet Dobre Ruskie Piwo Aromat Słodowy w Smaku Delikatne Przyjemnie Słodowe z Delikatną Goryczką Bardzo Klimatyczna Etykieta i Fajna Butelka Baryłka Do Piwa Jeśli Już Będę Wracał to Nie Często ze Względu na Wysoką Cenę.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010