Staročesko Lemon
Staročesko Lemon
Staročesko Lemon
% alk. 2.0
brak koduaddbarcode

Piwo z lemoniadą cytrynową, pasteryzowane - uwarzone na zlecenie Pivovar Pilsberg z Popradu przez Browary Górnośląskie (Van Pur) z Zabrza.
Dodał: Shinodin - 2017-02-21 19:55:37

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 5 / ilość: 1
średnia5,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-03-07 07:18:04
Piana praktycznie zerowa, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa z puszki do szkła i nie pozostaje już pod zupełnie żadną postacią. Barwa jaśniejsza piaskowa, zmętnione,nie do końca przejrzyste i klarowne. W zapachu cytrynka o wątpliwej naturalności, baza słodowa i w sumie to tyle...W smaku bardzo słodkie bez większej kontry kwaskowej, goryczki oczywiście brak, chemia nie osiada na podniebieniu, istnieje tu tylko słodziutka, lekko mdląca cytryna, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, nie wiem czy występuje butelkowa, puszka sympatyczna w wyglądzie, zapowiada coś orzeźwiającego. Warka 12.04.2017. Kolejny spróbowany słowacki cytrynowy Radler, zdecydowanie gorszy i mniej gaszacy pragnienie od Zlatego Bazanta, porównywalny do radlera od Smadnego Mnicha. Słodki, słabo orzeźwiający wyrób, chociaż nie powiem, tragedii nie ma. Chemia raczej niewyczuwalna, nie jest to Radler do którego chciałbym wrócić w ciepłe, letnie dni, 6 z dużym minusem niech będzie moją oceną.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.