St-Feuillien Blonde
St-Feuillien Blonde
St-Feuillien Blonde
% alk. 7.5
brak kodu


Belgijskie piwo jasne górnej fermentacji o głębokim i złocistym kolorze, z delikatną i lekka pianą. W zapachu da się wyczuć aromatyczny chmiel i owocową nutę pomarańczy.
Dodał: Louri - 2015-05-20 09:23:37

Oceny

Użytkownicy 7,33 / ilość: 3
Goście 9,75 / ilość: 4
średnia 8,71/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Jacelinho

2017-11-09 08:34:36
Najlepszy Belg jakiego piłem do tej pory.Piękna piana choć piwo ma dużo gazu. Trwała i jest ładny lacing. W zapachy belgijsko którego nigdy nie umiem opisać ale charakterystyczny , estry , kwiatowy i fenole. Żadne inne piwa tak nie pachną jak Belgijskie. W smaku nie czuć alko i pije się łatwo i przyjemnie. Goryczka może nie za wysoka ale nie wymagam tego od takiego piwa. Typowy blond choć na bardzo wysokim poziomie , nie ma wad. Piękna butelka 0.75 l wygląda jak szampan. i otwiera zresztą jak szampana. Pomimo dużego nagazowania ani razu nie musiałem beknąć. Polecam lepsze niż Leffe.
Oceny tego użytkownika: 9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 9 )

Gość

2017-08-23 10:54:50
Piwo bardzo dobre, ale nic mi tak nie podejdzie jak oklepany już Duvel. Pomimo tego, że Duvel jest nieco mocniejszy wydaje mi się że ma jeszcze lepiej zamaskowany alkohol. Nasycenie CO2 też mają podobne czyli bardzo wysokie.,

nietzsche

2017-02-08 03:19:26
Od razu po otwarciu wybucha wręcz aromat biszkoptowo-herbatnikowy, lekko owocowy, cytrusowy, trochę przyprawowy, ziemisty, z butelki drożdżowe i chmielowe.
Kolor złocisty, dosyć mętne, piękna piana, śliczny, obrączkowy, płaczący lacing.
Tak, bardzo wytrawne, nawet cierpkie, a jednak złożone, pomimo tego, że bardzo nagazowane. Dosyć puszyste, tostowo-biszkoptowe, trochę chlebowe, lekko owocowe i znów cytrusy, ale sporo suszonych owoców, jasnych, goryczka też jest cytrynowa, taka jak albedo, ale przyjemna, przy czym dosyć wysoka jak na Belga, delikatna przyprawowość, stosunkowo niska jak na belgijskie Blonde, trochę pieprzu, jest też lekko ziemiste, odrobinę kwiatowe, bardzo orzeźwiające jak na tak mocne piwo, co podkręca wysokie wysycenie, nie czuć alkoholu, choć rozgrzewa. W samej Belgii to piwo jest stosunkowo tanie, a mi smakuje wyraźnie bardziej niż np. Duvel.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )

Gość

2016-01-26 21:15:15
prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie !!! mój numer 1 w Belgii
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010