Special Mocne
Special Mocne
Special Mocne
% alk. 7.2
5902325000633addbarcode

Piwo w stylu mocny lager uwarzone przez Browar Głubczyce.

Ciemnobursztynowa barwa, intensywna goryczka obfita piana i chmielowy aromat to tajemnice niepowtarzalności tego piwa. Warzone ze szczególną starannością spełnia wymagania wszystkich, którzy cenią zdecydowany mocny smak. Wrażenia smakowe potęguje szlachetny kolor oraz masa pęcherzyków dwutlenku węgla unoszących się w górę. Szlachetna goryczka sprawia, że każdy kufel tego piwa to prawdziwa przyjemność.

Dostępne w puszkach o pojemności 500 ml.
Dodał: piwosz92 - 2016-07-07 19:29:21

oceny Oceny

Użytkownicy 2,56 / ilość: 18
Goście 5,38 / ilość: 13
średnia 3,74/10 / ilość: 31

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2020-02-28 22:58:42
W miarę daje radę czuć winem jakimś wiśniowym cena 1,89zł co tu wymagać nie siedzi na żółądku lepsze w podobnej cenie jest Złotopolskie Mocne które jest teraz przed wypłatą numerem Uno!
awatar
aboubakar
starstarstarstarstar

2019-11-08 22:46:29
Ja się pytam co tu się dziś odpierdala? Co to wszystko jest, niskiej jakości piwo, czy jakieś rozpuszczalniki? Stawiam na to pierwsze, bo nawet rozpuszczalniki dawałyby większą radość z ich picia, przynajmniej by się szybko padło a nie przeżywało takie j****e tortury. To piwo jest k***a najgorszym, jakie oceniałem, na równi z wszystkimi innymi 1-kami, które dotychczas wystawiłem. Te Głubczyce właśnie teraz nacharały mi w twarz. J***e, pardon, KURWI takimi niemytymi przez rok genitaliami, spleśniałymi warzywami na które ktoś szczałby codziennie przez długi rok i zepsutym, skisłym mlekiem, do którego ktoś srałby również przez długi rok. Nie można zapomnieć o tak mocnej woni sfermentowanej ryby, że nawet Dzik w Chmielu Mocne znalazł w końcu godnego konkurenta w swojej królewskiej kategorii. Co to k***a jest? Smakuje tak jak pachnie, dodając do tego nutę starych majt, werdykt nie może być inny. Oceniając wygląd, powiem tyle, k***a jak ta puszka wygląda... Kto to warzył, projektował etykietę, robił cokolwiek przy produkcji tego piwa, niech odpowie sobie na pytanie: po co to wszystko? Parodia, patologia i wyjebanie wszelkich skal na rynku piw przez wyroby tego jednego browaru.
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 1 )
awatar
Tyx69
starstarstarstarstar

2019-11-08 22:35:33
K***a. J***e stęchłym kartonem, jakimś k***a winiaczem, nie wiem już o c**j chodzi. Smakuje gwoździami, serem j*****m, i kwasem. Żelazo na potęgę, no nie wiem no, no nie mam już pojęcia jaka idea przeświecała wypuszczeniu tego g****a. Po proatu k***a, Głubczyce. Czy da się to g****o naprawić? Odpowiedź brzmi - Naaaaah mate, It's completely fucked. Omijać to na kilometr, szcuć i wszystko co najgorsze. Szkoda mi ludzi pracujących w Głubczycach, jakbym miał czytać same negatywne komentarze na temat piwa, które warzę, to bym na serio miał popsuty humor. Panowie i panie z Browaru Głubczyce, to nie wasza wina, że takie k******o wychodzi na rynek. Zróbcie wy jakiś strajk i rozjebcie tych prezesików łaszących się na pengę, w drobny mak.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 1 )
awatar
K1
starstarstarstarstar

2019-09-10 23:05:10
W smaku jak tanie wino. Mocne. Ciężko się pije.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 2 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010