Sławosz Piwo Ciemne
Sławosz Piwo Ciemne
Sławosz Piwo Ciemne
% alk. 4.5
brak koduaddbarcode

Piwo uwarzone przez browar Witnica, dla Artisan Spirits sp. z o. o. Jest to ciemne piwo pasteryzowane, dostępne jedynie w butelce o pojemności 330 ml. Barwa brązowa, pod światło ujawniają się rubinowe prześwity. Piana beżowa, niska, z drobnymi pęcherzami. Opada bardzo szybko do postrzępionej kołderki i lekkiego wianuszka wokół szkła, w takiej postaci pozostaje do końca. Aromat średnio-wyraźny, słodkość połączona z karmelem i palonym słodem. Smak również zdominowany przez karmelową słodkość, obecne też palone słody i minimalna goryczka, lekko muśnięta kawą. Wysycenie na poziomie średnio-niskim.
Dodał: Stacher93 - 2014-04-30 15:03:51

oceny Oceny

Użytkownicy 4 / ilość: 1
Goście 7 / ilość: 1
średnia5,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
root-theory
starstarstarstarstar

2014-05-02 11:48:18
Wrażenia (notatki) z pierwszej warki pite prawie rok temu: Mega słodkie, karmel podobny do tego z cukrowego lizaka wypełnia cały otwór gębowy.
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-04-30 19:01:11
Jasny Sławosz mocno rozczarował.Znaczy się nie miałem nie wiadomo jakich wymagań, ale liczyłem na lekkie zwykłe piwo, a niestety dostałem piwo z mocno metalicznym zapachem i smakiem.W tym wypadku było podobnie.Metaliczności nie było, jednak wszechobecna słodycz zabiła całą przyjemność z picia.Niby bączek, ale wypić całego i może zrobić się nieprzyjemnie.W barku na wypicie czeka Sławosz Koźlak, ostatnia szansa na chociaż przeciętne piwo z tej serii, bo oba już wypite były słabe.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.