zamknij Zostań patronem na patronite
Rohozec Skalák Řezaný Ležák 11°
Rohozec Skalák Řezaný Ležák 11°
Rohozec Skalák Řezaný Ležák 11°
% alk. 5.0
Blg 11.0
brak koduaddbarcode


Warzone przez Browar Rohozec, z siedzibą w Turnovie. Piwo dostępne w wersjach "jarni/letni/podzimni/zimni". Najprawdopodobniej jedyna różnica pomiędzy nimi to etykieta. Barwa piwa to głęboka czerwień wpadająca w brąz. Piana kremowa, po paru minutach opada, mocno oblepia ścianki szkła. Zapach to słód z delikatnym karmelem, ogólnie nie jest zbyt nachalny. Smak w miarę złożony, słód, przecierająca się goryczka i nuty palonego karmelu. Wysycenie średnie.

Składniki: woda, słód jęczmienny, cukier, chmiel, karmel, przeciwutleniający kwas.
Piwo pasteryzowane.
Dodał: Stacher93 - 2013-12-12 14:54:10

oceny Oceny

Użytkownicy 5,73 / ilość: 22
Goście 7,43 / ilość: 7
średnia 6,14/10 / ilość: 29

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2018-08-10 12:16:06
Bardzo słabe piwo. Mogłem przed kupnem spojrzeć na skład. Wiadomo lepsze jiż jakieś Tyskie czy inne Żubro Harnsie ale i tak jest bardziej niż kipesko. Kwaśne, słodów specjalnych mało, gorycz jest ale się nie przeibija przez ten kwas. O dziwo jak sie bardziej ogrzało i wygazowało smak się polepszył.
awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2018-06-19 14:46:39
Rohozec Jedenáctka řezaná:
Piękna beżowa, głównie drobno-pęcherzykowa czapa piany. Utrzymująca się. Bardzo ładny, zarysowany lacing w postaci obfitych firanek-falbanek. Barwa miedziana - herbaciana - klarowna. W aromacie nuty chlebowe (skórki chlebowej) oraz owocowe. W smaku pełne, wyraziste. Jak dla mnie pijalne. Chlebowe nuty oraz dobra goryczka na finiszu. Poprawne, bez wad.
Wysycenie: średne
Warka do: 18.09.2018r

oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
jover
starstarstarstarstar

2017-12-12 08:43:23
zapach słodowy, wysycenie duże, może troche lekko karton, gorycz pojawia się dopiero w przełyku, nie spływa odrazu ale też nie zalega, może nie odrazu to czuć ale jest chemiczna, karmel na przełyku, cena 3,50zł
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-06-18 03:12:49
Obecnie nazywa się Jedenáctka řezaná, po Skalaku nie ma śladu.
Wygląd: kolor ciemno rubinowy, bardzo mocna herbata, dużo ciemniejsze od niegdysiejszego skalaka, piana spora, ładna, drobna, ecru wpadające w beż, ładny lacing.
Zapach słodki, karmelowy, ale i piernikowy, może mi się wydaje, bo jest ciastowy, delikatnie ciemny i słodki, jakaś nuta miodu, lekko owocowe, słodkie czerwone owoce, delikatna kawa zbożowa.
W smaku lekko wodniste, mocno herbacianie ściągające, chmielowość taka herbaciano-tytoniowa, spory diacetyl, jest mocno maślankowe, ale fajnie zaokrągla to piwo, delikatny karmel, kawa zbożowa, chleb, jakiś maślany tosty, delikatnie owocowe, tu raczej ciemne owoce, ogólnie wytrawne, mocno kwaskowe, jak na lagera to niezłe. Dobrze się pije.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010