Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
« Struise & Bridge Road Imperialist | Pinta Texas Porter »
Raduga Trapeze
Raduga Trapeze
Passion Fruit Wheat
% alk. 4.6
Blg 12.0
IBU 10
5907431705359
Trapeze zapewnia solidną dawkę egzotycznej rozrywki. Delikatną pszenicę połączyliśmy z wyrazistym charakterem owocu marakui, dzięki czemu powstała wyjątkowa mieszanka soczystych smaków i aromatów.

Składniki: woda; słody; dodatki: sok z marakui; chmiel: Magnum; drożdże: WB-06.
Dodał: Barcelonismo - 2017-04-05 08:34:03

Oceny

Użytkownicy 7,59 / ilość: 44
Goście 8,06 / ilość: 18
średnia 7,73/10 / ilość: 62

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Shinodin
2018-01-21 21:20:57

Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko opadająca i dziurawiąca się, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu czuć, że będzie kwaśno, banany, trochę goździków, w tle tytularna marakuja. W smaku kwas tylko się potwierdza, do głosu dochodzi sok z marakui, a kwaskowość, przesłania wszystkie pszeniczne klimaty, goryczka znikoma, słabsza kontra słodowa, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel od browaru Raduga, etykieta z cyrkową grafiką, duża kolorystyczność, niestety jest ubogo opisana. Warka 03.2018 Z4. Z deklarowanego stylu zgadza się tylko mango, a i tak w małej ilości. Nie wyczuwam tu wiele pszenicy, jest natomiast sporo sourowego kwasu. Przeciętny wyrób od Radugi, kwaśny soczek z marakui. Nie jestem zadowolony, nie poleciłbym Trapeze nikomu. Moja ostateczna ocena to 6 z minusem za wprowadzenie konsumenta w błąd co do stylu.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )

VapoRR
2017-10-13 23:22:36

Piana: po przelaniu bardzo dobrej tekstury, dość wysoka. Niestety, w szybkim tempie opadła i nie pozostawiła śladu. Biała.

Barwa: ciemnożółta, coś jak nektar multiwitamina - nie ma przejrzystości. Zachęcająca do wzięcia łyka, wreszcie ma to być piwo owocowe.

Aromat: bardzo wyraźna nuta marakui, soczystość, rześkość, tropiki, świeżość. Mmm świetna sprawa, lubię to. Dodatkowo jest pszenica. Połączenie jej i tych owoców daje nietypowy, ale ciekawy efekt, dość fajny, trudno mi to nazwać.

Smak: pije się jak sok z marakują i innymi owocami dość egzotycznymi. Jest całkiem niezła goryczka, choć zapewne tego Magnum wiele nie dodali, bo nie ma jednak wielkiej mocy ta goryczka. Jest też niezły kwas, przez co piwo pije się wybornie, bo jest i słodycz i kwas i goryczka, które zajebiście się łączą.

Wysycenie nie jest duże, ale i tak wyższe, niż wskazywałaby na to piana. Chociaż na początku nieźle się zapowiadało... W każdym razie piwo pije się szybko, przyjemnie. Dobry balans. Jest to, czego się spodziewałem, tylko trochę piana mnie zawiodła. Jako że lubię takie piwa, jestem jak najbardziej przychylny Trapeze. Dla reszty, co nie akceptuje takich klimatów może być zbyt prosto i nudno.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )

Thesloma
2017-10-03 20:21:51

Zapach : pachnie kwaśno , owocowo , dość puste w aromacie

Smak : dużo kwaskowatości , owocowość , konkretnie "passion fruit" nie wyczuwam.

Ogólnie nie robi szału , powiedziałbym że to sour raczej bo konkretnego owocu nie wyczuwam , takie sobie to piwo.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )

prisoner
2017-09-13 23:02:48

Lubię kwaśne smaki dlatego mi smakowało tylko szkoda, że z piwem tu praktycznie nie mamy do czynienia tylko z napojem z marakui.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 4, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
« Struise & Bridge Road Imperialist | Pinta Texas Porter »
wykonanie choruzy.pl © 2010