Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
« Beer Majster AIPA | Probus Roswell »
Raduga Apache

Raduga Apache

Wit IPA
% alk. 5.7
Blg 14.0
IBU 45
Połączyliśmy ze sobą dwa style: AIPA i Witbier, aby stworzyć piwo orzeźwiające i bogate w aromaty.
Premiera piwa Apache miała miejsce na Mazovia Craft Festival, który odbył się w dniach 27-28 sierpnia 2016 w Warszawie.
Dodał: ark00 - 2016-08-29 22:59:46

Oceny

Użytkownicy 7,21 / ilość: 28
Goście 8 / ilość: 3
średnia 7,29/10 / ilość: 31

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:
Borsuk77

Ciekawe połączenie. Więcej tu klasycznej, jeśli tak można rzec, Ameryki, niż Belgii, ale piwo dobrze zbalansowane. Wyglądem przypomina wita, zaś w aromacie i smaku jest to bardziej cytrusowa APA, co nie znaczy, że nuty belgijskiego pszeniczniaka są niewyczuwalne. Ciekawe połączenie. Ciekawe i bardzo pijalne. Może przypominać white IPA.
2017-08-13 00:03:24
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )

Gulek

Ja niestety jestem niemile zaskoczony tym piwem. Rozumiem, że jest to połączenie AIPA i Witbier'a, ale pszenicznego piwa tutaj w ogóle praktycznie nie ma. Piwo według mnie nie ma swojego charakteru i nie wyszło tak jak powinno, bo to ani AIPA ani Witbier, chociaż lekka AIPA może tak. Ode mnie niestety 6/10 tylko.
2017-06-10 10:32:46
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

Shinodin

Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się, zostawiająca minimalny lacing na szkle. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, dość mocno zmętnione. W zapachu nuty cytrusowe oraz żywiczne, akcenty pszeniczne, goździki i drożdże, trochę karmelu. W smaku cytrusy i żywica nadal dominują, goryczka konkretna choć nie zalegająca, dobra karmelowa kontra słodowa, słabsza kontra kwaskowa, zbożowość i ciut kwiatów, brakuje kolendry i skórki pomarańczowej, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta jak każda od Radugi z tytułem filmu, graficznie nie powala na kolana, w miarę dobrze opisana. Warka 15.03.2017. Ciężko mi to piwo oceniać jako Wit AIPA, gdyż witbiera ja tutaj praktycznie nie wyczuwam, nie ma żadnych posmaków charakterystycznych dla tego stylu. Subtelna dawka pszenicy ok, ale nic więcej. Jak na Aipę też szału nie ma, trochę żywicy i cytrusów nie załatwia do końca sprawy. Piwo jest pijalne, ale jeśli ktoś spodziewa się czegoś więcej, chociażby po samym stylu pod jakim desygnowany jest ten wyrób może się srogo zawieść. A ode mnie 6 z małym plusikiem za całkiem przyjemny odbiór. Ostatnim piwem od Radugi powyżej średniej był RIS Potiomkin, potem długo, długo nic.
2017-01-05 22:05:57
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )

Ark00

Zbyt mało akcentów witowych w tym piwie.Gdybym pił je "na ślepo" to powiedziałbym że jest to zwykłe, przeciętne IPA. Ogólnie piwo nie jest takie złe, wypiłem je bez problemu lecz jak na Radugę to jednak słaby odpał.
2016-10-17 16:36:14
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

Zobacz także:


« Beer Majster AIPA | Probus Roswell »
wykonanie choruzy.pl © 2010