zamknij Zostań patronem na patronite
Praga Amber Lager
Praga Amber Lager
Praga Amber Lager
% alk. 6.1
8593875810918addbarcode


Piwo niefiltrowane. Znakomity wybór dla miłośników mocniejszych piw. To bursztynowy kolor oraz pełny aromat ze smakiem karmelu oraz średnią goryczką. Pasteryzowane.

Jakość piw PRAGA wyznacza 200-letnia tradycja produkcji, opierająca się na niezmechanizowanych metodach oraz długim procesie warzenia w średniej wielkości beczkach. Przy produkcji wykorzystuje się wodę ze studni artezyjskich z głębokości 300 m, słód jęczmienny produkowany w browarze oraz chmiel pochodzący z rejonu Saaz.
Dodał: ztaraszewska - 2017-11-29 09:43:57

oceny Oceny

Użytkownicy 4,2 / ilość: 5
Goście 8 / ilość: 2
średnia 5,29/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Grzegorz_J
starstarstarstarstar

2017-12-08 17:34:02
Warka do 05-05-18
Wygląd. Barwa bursztynowa, zamglone. Piana obfita niezbyt trwała, szybko redukuje się do obwódki, delikatnie oblepiając szkło.
Aromat. Nuty słodowe, chlebowe, odrobina karmelu. Wszystko niezbyt intensywne.
Smak. Słodko, słodowo, karmelowo z nutami chebowymi i ciastek. Goryczka dość wyraźna. Piwo dość pełne w smaku jednak ze względu na słodycz, szybko staje się męczące.
Da się wypić, ale bez rewelacji. Nie wiem, czy tak ma smakować amber lager, ale mi kojarzyło sie z przeciętnym piwem marcowym. Może przez obecność akcentów chlebowych i karmelu w tym piwie.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 3, wygląd: 4 )
awatar
Jacelinho
starstarstarstarstar

2017-12-03 19:41:04
Piana była ale nie jest za trwała. Wysokie nasycenie. Zostawia nawet ślad na szkle. Barwa podobna do Książęcego czerwonego choć jest jeszcze za mało czerwona. W zapachu słodko i w zasadzie tyle. W smaku pije się je ciężko , jest słodkie , i w moim odczuciu niedobre. To jest Amber Lager ale jednak to przesada , te piwo jest za słodkie i to je zabija wg mnie. Kobiety może polubią , facet raczej nie. W zasadzie słodki lager jak dla mnie , nie warte tych pieniędzy. Nie polecam ale kapsel ładny. Dało się wypić , wylałem dopiero na końcu więc aż tak źle nie ma.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010