zamknij Zostań patronem na patronite
Piwowarownia Koszałek Hopałek
Piwowarownia Koszałek Hopałek
Piwowarownia Koszałek Hopałek
% alk. 4.6
Blg 12.0
5905669239011addbarcode


Delikatnie zaznaczona goryczka, wyraźna nuta cytrusów. Użyte odmiany chmielu dają bogactwo aromatów: marakuja, liczi i inne egzotyczne owoce.
Składniki: woda; słody; chmiele; drożdże
Dodał: Thesloma - 2017-07-11 09:02:32

oceny Oceny

Użytkownicy 7,3 / ilość: 20
Goście 9 / ilość: 1
średnia 7,38/10 / ilość: 21

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-04-16 19:41:12
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, stosunkowo mocno zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty cytrusowe, kwiatowe akcenty oraz karmelowe klimaty, lekka żywica. W smaku na pierwszym planie owoce, żywiczny aftertaste, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, sporo karmelu, generalnie są to jednak kwiaty i owoce, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w pomarańczowo-niebieskiej kolorystyce, graficznie wykonana przyjemnie dla oka, ubogo opisana. Warka 31.08.2018. Jak dla mnie sesyjne podejście do tematu APY, mało cytrusów i egzotyki więcej kwiatowości oraz karmelu. Nie za wiele ciała, na letni ciepły dzień ciekawa propozycja, ja jednak wolę więcej aromatów amerykańskich chmieli, które niewątpliwie można było wydobyć. Pomimo tego przyjemny wyrób Piwowarowni do wypicia na raz i zapomnienia, pijalność na wysokim poziomie. Nie mój profil APY, dlatego mogę zaproponować maksymalnie 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2018-02-08 21:43:02
Barwa Złota Delikatnie Zmętnione Aromat Słodowo-Chmielowy Dominują Oczywiście Cytrusy Są Też Nuty Ziemiste w Smaku Lekkie Słodowo-Zbożowe Dominacja Cytrusów Goryczka Średnio-Niska Cytrusowo-Ziołowa Delikatnie Kwaskowe Lekka Przyjemna APA Na Letni Upalny Dzień.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar

2017-11-06 01:40:14
Dobra apa, wyraźnie cytrusowa, nawet powiedziałbym że lemoniadowa w zapachu. W smaku również czuć dość wyraźne cytrusy z niestety średnia pijalnością... Piwo jest lekko mdłe i nieprzyjemnie piekące. Goryczka idealna, dająca o sobie znać i nie zalegająca. Słodowość dobra, gdyby nie ten piekący efekt, to byłaby to jedna z lepszych Apa na rynku.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
berto
starstarstarstarstar

2017-08-27 17:12:28
Ładna drobno i grubo pęcherzykowa piana utrzymująca się do końca degustacji, ładnie zdobi szkło. Piwo wyraźnie mętne z widocznym osadem w postaci drobinek chmielu i drożdzy. W aromacie jak i smaku cytrusy. Wyraźna goryczka ale nie zalegająca. Piwo jest zdecydowanie wytrawne i do tego orzeźwiające. Świetna propozycja na lato. Polecam!
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010