zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
Piwowarownia Koszałek Hopałek
Piwowarownia Koszałek Hopałek
Piwowarownia Koszałek Hopałek
% alk. 5.1
Blg 12.0
5905669239011addbarcode
ulubione: 3

Delikatnie zaznaczona goryczka, wyraźna nuta cytrusów. Użyte odmiany chmielu dają bogactwo aromatów: marakuja, liczi i inne egzotyczne owoce.
Składniki: woda; słody; chmiele; drożdże
Dodał: Thesloma - 2017-07-11 09:02:32

oceny Oceny

Użytkownicy 7,09 / ilość: 33
Goście 6,67 / ilość: 3
średnia 7,06/10 / ilość: 36

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2019-04-02 16:09:27
Pomarańczowe i mętne. Piana to tragedia. Mydlana, znika ultra szybko. Nie krązkuje. Nawet jej biel ? aaa szkoda strzępić klawiatury.
Aromat słodowo cytrusowy. Średnio atrakcyjny.
Wysycenie niskie.
Smak jak w aromacie plus ździebko żywicy. Goryczka łodygowa, na szczęście nie wysoka. Da się wypić, ujdzie. Ale gdzie przyjemność?
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
jover
starstarstarstarstar

2019-03-13 20:55:04
zapach słaby, lekki diacetyl, w tle cytrusy i leśne iglaste klimaty, wysycenie niskie+, w smaku karmel, diacetyl, w stronę wytrawnego, gorycz średnia, z początku nieprzyjemna, ziołowa, ogólnie średniak, cena 8,19zł
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2019-03-02 13:09:02
Barwa całkowicie zmętniona , ciemne złoto. Piana biała , trwała i zostawia ładny lacing. Wg mnie barwa zdecydowanie za ciemna jak na APA. W aromacie głównie czuć melona , trochę diacetylu , jest ładnie czuć owoce egzotyczne ale niestety ten diacetyl przeszkadza i psuje odbiór tego piwa. Z butelki tego nie czuć , dopiero ze szkła wada łatwa do wykrycia w tej warce. W smaku jest niska goryczka , niestety diacetyl jeszcze bardziej wyczuwalny , melon z masłem : / Szkoda bo gdyby nie to było by dobrym piwem a tak już pod koniec męczyłem się żeby to wypić. Jedna wada a tyle zmieniła na minus.Wszystko inne jak najbardziej w stylu , a piwo ma 5,1 % alkoholu a nie 4,6. Cena 5 zł nie usprawiedliwia choć nie ma takiej tragedii , da się to wypić. Warka do 01.08.2019 wyszło jak wyszło ale melon pierwsza klasa.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-04-16 19:41:12
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, stosunkowo mocno zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty cytrusowe, kwiatowe akcenty oraz karmelowe klimaty, lekka żywica. W smaku na pierwszym planie owoce, żywiczny aftertaste, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, sporo karmelu, generalnie są to jednak kwiaty i owoce, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w pomarańczowo-niebieskiej kolorystyce, graficznie wykonana przyjemnie dla oka, ubogo opisana. Warka 31.08.2018. Jak dla mnie sesyjne podejście do tematu APY, mało cytrusów i egzotyki więcej kwiatowości oraz karmelu. Nie za wiele ciała, na letni ciepły dzień ciekawa propozycja, ja jednak wolę więcej aromatów amerykańskich chmieli, które niewątpliwie można było wydobyć. Pomimo tego przyjemny wyrób Piwowarowni do wypicia na raz i zapomnienia, pijalność na wysokim poziomie. Nie mój profil APY, dlatego mogę zaproponować maksymalnie 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010