Piwne Podziemie Kosiarz Umysłów (2023)
Piwne Podziemie Kosiarz Umysłów (2023)
Piwne Podziemie Kosiarz Umysłów (2023)
% alk. 11.5
Blg 27.0
5904305482606addbarcode
ulubione: 2

Kto ma ochotę zmierzyć się z Kosiarzem Umysłów? Pewnie garstka śmiałków się znajdzie. Po kilku dobrych latach, powraca polska klasyka gatunku.
Kosiarz w aromacie oferuje przede wszystkim uderzenie gorzkiej czekolady, kawy, wanilii i suszonych owoców, takich jak rodzynki, figi i śliwki. Gładki i aksamitny w smaku, wypełniony nutami gorzkiej czekolady oraz kawy.
Dzięki użyciu papryczek Anchos i Pasilla uzyskaliśmy w tym trunku głębię warstw smakowych. Papryczki zostały użyte nie dla uzyskaniu efektu pikantności, a raczej dla podbicia złożoności. Suszone Anchos charakteryzują się czekoladowym smakiem dymu i tabaki, wyczuwalne są tu nuty suszonych śliwek i rodzynek. Suszona Pasilla w smaku również przypomina rodzynki z nutą kakao, a nawet odrobiną jagód. Dodatkowo dorzuciliśmy tutaj wanilię z Madagaskaru, ziarna kakaowca Columbia Tumaco z Beskid Chocolate oraz kawę o swojskiej nazwie Polska Parzucha z Hard Beans Coffee Roasters.
Dodał: jacelinho - 2023-05-15 18:02:16

oceny Oceny

Użytkownicy 8,43 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,43 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2023-05-29 21:11:24
Z butelki pachnie pięknie wanilią, po przelaniu do szkła kawa i papryczki, dalej wanilia, paloność - piękny aromat. W smaku pełne, wytrawne ale z nutą słodyczy, jest kakao, czekolada, wanilia, papryczki grzeją w przełyk dopiero na finiszu. Alkohol zamaskowany idealnie. 15 zł w sklepie specjalistycznym. Warte.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2023-04-29 06:15:06
Gęste. Słodkie. W kontrze gorzka czekolada. Papryczki bardzo subtelne. Po dłuższej chwili delikatnie rozgrzewa. Wanilia jeszcze bardziej wycofana niż papryczki. Atłasowo gładkie. Zbalansowane, kompleksowe, wielowymiarowe.
Piękne piwo.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 10, zapach: 7, wygląd: 10 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.