Na Jurze Cukierek Albo Psikus
Na Jurze Cukierek Albo Psikus
Na Jurze Cukierek Albo Psikus
Pumpkin Ale
% alk. 5.2
Blg 14.0
5905331026031
orientacyjna cena: 9,50 zł


Jasne piwo o pięknej pomarańczowej barwie wzbogacone smakiem pieczonej dyni i bananów, przyprawione kompozycją aromatycznych przypraw i chmielem z USA o cytrusowym charakterze.
Nasza Królowa Jesieni ma apetyczne ciało i pikantną duszę.

Skład: woda źródlana; słody: Pilzneński, Crystal Maple, Pszeniczny, Biscuit; dodatki: pieczona dynia Hokkaido, banany; chmiele: Citra, Styrian Golding, Lubelski; przyprawy: kurkuma, kardamon, gałka muszkatołowa, imbir, papryczka habanero; drożdże: US-05.
Piwo niefiltrowane.
Dostępne w bezzwrotnej butelce o pojemności 500 ml.
Dodał: SaintBase - 2016-10-29 14:42:49

Oceny

Użytkownicy 6,11 / ilość: 9
Goście 10 / ilość: 1
średnia 6,5/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


prisoner

2018-05-03 19:09:26
Zdecydowanie przyprawowe w aromacie: czuć tu imbir, kurkumę robi się azjatycko bo taki zestaw przypraw plus gałkę, kardamon daję do potraw wietnamskich, na dalszym planie jest banan. W smaku dalej przyprawowo, dynia na tak ale i papryczka Habanero nie męczy na szczęście na języku, tylko delikatnie szczypie, goryczka wyczuwalna. Pijalne tak sobie, kolejna piwna ciekawostka i warto dodać, że na butelce zawartość alkoholu to 7%.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )

Shinodin

2016-11-13 17:47:45
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, zostawia śladowy lacing na szkle. Barwa głęboka pomarańczowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, mocno zmętnione. W zapachu aromaty dyniowe i imbirowe dominują, dalej nuty przyprawowe. W smaku dynia jak najbardziej wyczuwalna, imbir, subtelna ostrość papryczki utrzymuje się na podniebieniu, dobra kontra słodowa, goryczka minimalna choć obecna, moc przypraw użytych do produkcji piwa zostawia wyraźny posmak, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru na Jurze, etykieta w halowenowym stylu, w miarę dobrze opisana, podoba mi się ta grafika. Warka 05.2017. Aromatyczny Pumpkin Ale,dynia, ostrość papryczki, wyrazistość przypraw. Jak dla mnie jest to za duży misz masz, smaki te nie do końca ze sobą współgrają, a wręcz twierdzę, że trochę się gryzą. Piwo to jest średnio pijalne, warte do spróbowania jedynie jako piwna ciekawostka, mnie nie zachwyciło, dlatego mogę dać maksymalnie 6 i będę polował na Pumpkin Ale z innych browarów.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

Gjordano

2016-10-31 11:29:01
W konfrontacji z Piotrkiem z Bagien Pumpkin Ale i z DYNIAMITEm ten wypadł najgorzej. Przez najgorzej, mam na myśli że za mało dyniowo. Praktycznie nie wyczuwalna dynia.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010