Mikkeller Help
Mikkeller Help
Mikkeller Help
% alk. 4.6
5704255119085addbarcode

Wszystkie zyski ze sprzedaży HELP sfinansują bezpieczne miejsca dla syryjskich dzieci uchodźców w Libanie, w ramach wspólnego projektu Mikkeller i Duńskiej Rady ds. Uchodźców. Pomysł na projekt zrodził się, gdy zobaczyliśmy serię zdjęć trudnej sytuacji dzieci uchodźców autorstwa szwedzkiego fotografa Martina Wennmana. „Możemy dyskutować o problemach związanych z uchodźcami, jak tylko chcemy, ale kiedy zobaczy się te zdjęcia, oczywiste jest, jaka jest ich istota i jak duży jest kontrast między naszymi własnymi dziećmi a życiem”, mówi Mikkel Borg Bjergsø
Dodał: David_Haye - 2019-12-07 08:32:07

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2019-12-06 21:25:50
Fajny aromat. Rześki. Mega owoce cytrusowe. Piana średnio obfita, średniopęcherzykowa. Ciemnozłote, z lekkim zamgleniem. No grejpfrucik jest. W tle mamy nuty żywiczne. Średnie wysycenie. Piwo nie jest wodniste, ma nawet zaznaczone ciało. Fajnie cytrusowe. No brakuje mi goryczki. Jest tylko lekko zaznaczona. Piwo jest lekkie. Zdecydowanie sesyjne. Podbudowa słodowa też jakaś jest. Tak jak w aromacie, w smaku również mamy akcenty żywiczne. Przyjemne piwo. Pijalność dobra.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.