Maryensztadt Wunder Bar 13
Maryensztadt Wunder Bar 13
Maryensztadt Wunder Bar 13
% alk. 5.4
Blg 13.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Połączenie niemieckiego porządku z amerykańską chmielową rewolucją. W aromacie owoce tropikalne i cytrusy, charakterystyczne dla chmielu Mosaic. W smaku nuty słodowe i solidna goryczka.

Skład: woda, słód Jęczmienny, chmiel: Mosaic.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Dodał: bartekn - 2016-09-16 19:57:43

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 8,5 / ilość: 2
średnia 7,75/10 / ilość: 4

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-05-20 22:46:33
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, w miarę gęsta i puszysta, średnio-szybko dziurawiąca się, lacing jest nietrwały. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, dość mocno zmętnione. W zapachu wyraźne nuty cytrusowe, egzotyczne klimaty, jest chmielowo, świeżo, zachęcająco. W smaku podobnie przede wszystkim żywica, cytrusy i interesująca egzotyka, konkretna goryczka subtelnie zalegająca o profilu owocowym, dobra kontra słodowa, słabsza kwaskowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Maryensztadt, etykieta w białej kolorystyce, graficznie nie zachwyca, w miarę dobrze opisana. Warka 27.10.2017. Ciekawa interpretacja stylu German pilsener z amerykańskim chmielem mosaic. W mojej opinii jest to ciekawe połączenie, orzeźwiające i świeże. Generalnie na mocne 7 z opcją na coś więcej. Lubię nietypowe kombinacje, a WunderBar niewątpliwie zalicza się do nich, solidne rzemiosło od browaru Maryensztadt.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Bartekn
starstarstarstarstar

2016-09-15 00:34:06
Niezły pils. Ładna piana, dobry lacing, barwa zamglonego złota. W aromacie - wbrew opisowi z etykiety - raczej nuty ziołowe i żywiczne, słód, potem trochę owoców tropikalnych, ale zdecydowanie w tle, a cytrusów nie uświadczyłem. W smaku bardziej chmielowe niż klasyczny pils, z wyczuwalną kontrą słodową, typową właśnie dla niemieckich klasyków i wyraźną, ziołową goryczką. Wysoce pijalne, warte spróbowania.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010