Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
 Ilość piw w katalogu:

6874


 Czy wiesz, że...

Piwo jest ważne dla wegetarian! Butelka piwa uzupełnia około 50% dziennego zapotrzebowania na witaminę B12. Witamina ta jest dostępna głównie w produktach pochodzenia zwierzęcego.

« Po Godzinach - Stout | Mandalay lager beer »
Manufaktura Piwna Szlager
Manufaktura Piwna Szlager
Lager

Lager. Jeden z przebojów wszech czasów! Idealna słodowo-chmielowa kompozycja. Harmonijny, klarowny, wysycony i orzeźwiający. Świetny dla solistów. Jeszcze lepszy w chórze. Szla-la-lager!

Piwo jasne. Chmielowy Lager.
Skład: woda, słód jęczmienny, chmiel.
Piwo pasteryzowane.
Dostępne w bezzwrotnej butelce o pojemności 500 ml.

Alk. 5,6%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
ocena Użytkowników: 6,16 / ilość: 25
Dodał: Fester - 2017-05-18 08:48:11
ocena Gości - 7,13 / ilość: 8
średnia ocena - 6,39 / ilość: 33
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
MateoKrk_

Barwa Słomkowa Klarowna w Zapachu Słodowe Chmiel Się Gdzieś Tam w Tle Pojawia w Smaku Landrynkowa Słodycz Goryczka Znikoma Od Koncernowych Wyrobów Jest To Tylko Jedna Półka Wyżej.
2017-05-17 21:55:52
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 4 )

PanMagister

Zwykle nie pijam lagerów, ale ten mi posmakował, takie lekkie , w miarę przyjemne piwko.
2017-05-08 09:52:21
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 7, zapach: 5, wygląd: 5 )

SoupDog

Trudno o jednoznaczną ocenę. Zapach dziwnie landrynkowy, co bywa objawem obecności bakterii w piwie, więc trochę mnie to niepokoi. Smak - przyjemny, lekki, trochę słodki, ale za mało w nim goryczki. Chmiel poczułem dopiero pod koniec picia piwa - jest go stanowczo za mało. A jest to ten sam chmiel, który zastosowali w Pilstolecie (tam jest z kolei za dużo chmielu i specyficznego smaku). Szlager nie jest szlagierem. Gdyby to piwo nie było sprzedawane w cenie 2,99, tylko trochę niższej, i nie miało logo manufaktury (piwo krafotwe), to bym się nie czepiał i polecał. Ale skoro Jabłonowo wypuszcza ambitną serię, to powinni byli dopracować lagera. 5/10
2017-05-06 23:22:40
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 6, zapach: 4, wygląd: 6 )

Shinodin

Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, delikatnym wianuszkiem okalająca ścianki szkła, lacing w formie szczątkowej. Barwa ciemniejsza słomkowa, raczej przejrzyste i klarowne, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty słodowe, wręcz landrynkowa, minimalna doza chmielowości i w sumie nic więcej się nie dzieje... W smaku słodziutkie, goryczka iluzoryczna, nie zalegająca, ani trochę nie orzeźwiająca, chemiczna landrynka dominuje na podniebieniu i nie jest to przyjemne odczucie, brak kontry kwaskowej, nienaturalna chmielowość pojawia się gdzieś w tle, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Manufaktury Piwnej, etykieta w białej kolorystyce z zielonymi i czarnymi wstawkami, słabo opisana. Warka 22.10.2017. Wadliwy wyrób z nowej serii od Manufaktury, póki co zdecydowanie najsłabsza propozycja, chemiczna i mało orzeźwiająca. Z pewnością nie jest to dobry lager, nie jest to nawet średni lager, jest to po prostu słaby i niesmaczny lager. W mojej opinii na góra 4, choć nie wiem czy i to nie jest za dużo...szkoda, bo póki co ta seria była całkiem udana.
2017-05-06 23:02:11
Oceny tego użytkownika: 4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Po Godzinach - Stout | Mandalay lager beer »
wykonanie choruzy.pl © 2010